Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kedves Nők és Férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nők és Férfiak! Ti állítotok-e fel valamilyen morális különbséget a férfi/női megcsalás között? Hozzáadtok-e a kérdéshez egyfajta személyes meglátáson alapuló kettős mércét? Valamint mi a véleményetek a többnejűségről, többférjűségről?

Figyelt kérdés

Természetesen bárki válaszolhat és elmondhatja meglátásait, a tizenéves fiúk/lányok is de azt hiszem egyértelmű miért főleg az érettebb korosztályt kérdezem.


Azt szeretném, ha a válaszaitokban érvekkel támasztanátok alá saját meglátásaitok, nem pedig csak pár szavas ítélkező választ írnátok, valamint a kérdés nem menjen át sem soviniszta, sem feminista elveket vakon ordibáló emberek cirkuszába.


Tehát, szerintetek van-e különbség a férfi és a női félrelépés között, ha nem akkor miért nem?

Tesztek-e különbséget azon poligám kapcsolatokban ahol egy nőnek van több férje vagy egy férfinak több felesége, melyik az elfogadhatóbb és miért?


Válaszaitokhoz kérlek írjátok oda a korotok és, hogy melyik nemet képviselitek.



2014. febr. 27. 10:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
61%

Nem.

Mondjuk azt felet jobban elítélem amelyik rámászik arra akinek már van párja.

2014. febr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különbség nincs, a megcsaló nő és a megcsaló férfi is átveri a másikat. A nők általában arra hivatkoznak, hogy nem érzik úgy, hogy szeretik őket, a férfiak a vadászösztönre. De igazából mendkét kifogás bullshit. Ha nem jó nekem már a kapcsolatban/házasságban, akkor kilépek, ha nem tudom magamon tartani a gatyát, akkor meg inkább élek kötelezettségektől mentes életet, vagy az elejétől deklaráltan nyílt párkapcsolatot. Nem fer a másikat átverni, és minden esetben döntés kérdése. Mért nem döntenek úgy, hogy nem teszik meg?

27/N

2014. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
100%

nincs semmi eltérés, ezt nem tudom érvelni mert nincs mit. ember = ember. gének, ösztönök nem érdekelnek, ölni sem szabad indulatból


több partner több gond


30+F

2014. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond a megcsalás, csak utána mondja el. Aztán a másik majd eldönti, hogy érdemes-e folytatni.
2014. febr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás az megcsalás.. mindegy,hogy nő vagy férfi az illető,ugyanúgy bűnös.Nem vagyunk állatok és el tudjuk szerintem dönteni,hogy mi a helyes.. 16L
2014. febr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy valaki egy nős/férjezett emberre rámászik valami, nem kötelező a házastársat megcsalni. Mert persze mindenki hibás, csak az nem, aki megcsalta a párját?
2014. febr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
10%

Az öreg székely bácsi is megmondta.

"Ha a csimmámmal trágyába lépek, azt csak le kő mosni, de ha a csimmámba belefolyik a trágyalé azt dobhatom ki a p.i.c.s.ába."

Szerintem elég egyértelmű.

2014. febr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,hogy lenne különbség, hisz a megcsalás az megcsalás. Lehet rá remek oka az embernek de az én nézeteim szerint ez a viselkedés nem tisztességes. Ha már felmerül egy emberben,hogy félrelép akkor zárja le azt a kapcsolatot ami nem működik és szabad a pálya. Hisz egykor jobb esetben szerette a párját ennyit csak megérdemel,hogy nem alázza meg.


A többnejűség vagy férjűség már más tészta. Ugye van ahol ez elfogadott, csak nem Magyarországon. Mi még úgy lettünk nevelve,hogy úgy normális,hogy van egy férj és egy feleség, ez a normális felfogás. De változnak az emberek és van akinek belefér a több szereplős felállás. Ezt mindenki maga dönti el.

És még hiszek az 1-1-es felállásban. Szerintem a többen együtt még több problémát jelenthet.

2014. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
18%

Jó, hogy nem érted a hasonlatot, meg a metaforát.

A szitut gondold már végig agyas gyerek.

2014. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
Ha megcsalod, akkor vagy nem szereted, nem is szeretted, és még képtelen is vagy arra, hogy szereteds, vagy csak simán nem érdekel az, hogy neki ezzel fájdalmat okozol. De akkor őt ugyanez miért érdekelje?
2014. febr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!