Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen fiúval/férfival mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen fiúval/férfival mit lehet kezdeni? Mi ez? Se nem barátság, se nem semmi. Elég zűrös ügy. De nekem már nagyon az agyamra megy, de közben pedig jóban vagyunk és nem tudom, hogy mit csináljak vele? 23N

Figyelt kérdés
Mit kezdjek vele? Hogy végre legyen valami?
2015. aug. 2. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben?
2015. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben leírhatnád, hogy mi a probléma, az eddigiek alapján azt mondanám, hogy nem fogod érdekelni, mint nőt, add fel.
2015. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem dugnak de nincsenek együtt, lehet így indult a dolog h csak barátság extrákkal, de a csaj elkezdett többet érezni a srác viszont nem akarja magát elkötelezni...

Én is ebben a cipőben voltam csak pasi vagyok én nyitott voltam többre a csaj nem akarta megszakadt kb minden kapcsolat, a barátságunk nem tudom h megmaradt-e, de ha nem is beszélünk gondolom csak ismerős szintre esett le a dolog, meg h jó volt az együttlét :D

2015. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért nem válaszolsz a privimre?...
2015. aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
válaszoltam.
2015. aug. 2. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kapcsolat és nem is barátság,akkor egyszerűen nem érdekled.Függetlenül attól,hogy tetszel neki,flörtölget,vagy éppen megfektetett,nem akar tőled kapcsolatot,mert nem látja benned azt a nőt,akibe bele tudna szeretni.Voltam hasonló helyzetben,nem kívánom senkinek.Nekem a pokol volt,mert fülig szerelmes voltam,számára viszont csak jó játék volt,és a hátam mögött röhögött rajtam.
2015. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!