Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék ismerkedni hasonló...

Kisss Dávid kérdése:

Szeretnék ismerkedni hasonló meleg fiúval, férfival. Hol tudom ezt megtenni? Nem SZEX érdekel!

Figyelt kérdés

2015. ápr. 11. 18:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
88%
Dávid, hát te is? Pfuj. Ezt hétfőn elmondom mindenkinek.
2015. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miben hasonló?
2015. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem azt szeretném, ha mindenki megtudná, hanem beszélgetni olyan sráccal, pasival, aki szintén meleg, mint én. Ilyet hol találok? Társkerin csak ....... akarnak! :(
2015. ápr. 11. 19:04
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nem kell szex, miért fontos, hogy ő is meleg legyen? Vagy hogy férfi? Mondjuk kereshetnéd leszbik társaságát...
2015. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát akad azért olyan is akivel beszélgetni is lehet :) Akár itt gyakorin is. Ha gondolod nekem is írhatsz. Meghallgatlak szívesen és amennyire erőmből tellik válaszolok.
2015. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Persze lehet leszbi is, vagy csak lány aki elfogad, mindegy, hidd el! Bocs, ha nem egyértelműen írtam, eléggé kivagyok már :(
2015. ápr. 11. 19:10
 7/16 anonim válasza:

A Planetromeo kimondottan melegek számára létrehozott társkereső, de nem feltétlenül ajánlom. Tele van megbízhatatlan emberekkel, és amúgy is az ilyen oldalakon a legtöbb személy csak a szexet keresi. Komolytalan a legtöbb.

Azt nem tudom, hogy hol lehetne értelmes emberekkel beszélgetni, de az biztos, hogy nem ilyen oldalakon. Inkább menj el olyan közösségi programokra, ahol melegek vannak. (Melegbárral kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, nem jártam még ilyen helyen.)

2015. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnos a gayromeo-t ismerem, soha többet! Ha "arra" kellenék, akkor százan rajonganak, átvernek és ennyi :( Azt hiszem, akkor ennyi?! :(
2015. ápr. 11. 19:21
 9/16 anonim válasza:
Hány éves vagy? :) amúgy én szívesen beszélgetnék veled
2015. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Írj nekem
2015. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!