Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kihez forduljak segítségért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez forduljak segítségért? Lehet egyáltalán fejlődni randizásban? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy elég zárkózott vagyok. És amikor ismerkedek lányokkal első benyomásuk általában jó szokott lenni rólam. Egész jól nézek ki szerintem, minden nagyképűség nélkül. Viszont ha kettesben kell maradnom a lánnyal feszültté és zavarttá válok, megakad a beszélgetés, és nem tudok jó beszélgetőtárs lenni. sokszor jön a kínos csend és onnantól érzem hogy elrontottam az esélyemet a lánynál. Utálom magam ezért! 29 éves elmúltam. ki tudna ebben segítséget nyújtani? kihez fordulhatnék?

2015. aug. 3. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Te is nézted ma az Amerikai pitét?
2015. aug. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakorolj...Ezen csak ez tud segíteni.
2015. aug. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hozzám, az árat majd megbeszéljük:D
2015. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nagyon gyakori ***** válasza:
Nincs rutinod, gyakorolj, majd belejössz.
2015. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első randira próbálj meg valami aktív tevékenységet választani, ahol ha akarnátok sem tudnátok sokat beszélni, de kicsit fel tudsz oldódni. :)
2015. aug. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a beszélgetést nem lehet erőltetni. Vagy megy, vagy nem. Ha erőszakkal akarjuk, akkor biztos csend lesz.


Első pár randin rengeteget lehet kérdezni. Kérdezgess, mesélj magadról, 29 év alatt csak történt veled ez-az.


A nők szerintem a két végletet utálják a pasikban. (csendes - túl sokat beszél). Az arany középút....

2015. aug. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyakorolj, gyakorolj, gyakorolj! Randizz lányokkal, de ne úgy fogd fel, ezen most az életed múlik! Légy laza, tanulj a hibáidból és egy idő után már egyre jobb leszel!


Vagy nézz P.U.A. videokat, esetleg lépj be a klubba!

2015. aug. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szia, a kèrdèsre válaszolnèk csak nem kommentben ha nem bánod. Szerintem alapvetően az a baj, hogy nagyon akarod. Magamból kiindulva, akkor jönnek össze a dolgok vègül ha amúgy nem fektetek bele sok energiát, nem foglalkozom igazán vele ès lazán kezelem. Ha nagyon akarom hogy sikerüljön akkor soha. Hasonló gondokkal küzdök nèha èn is. Ezèrt valahogy mindig akkor jönnek be a dolgok ha olyan sráccal sikerül randizni aki kezdetben nem annyira fogott meg.

Nem tudom hogy ez jó tanács-e, de èn ha èpp nem tudok mit mondani ès zavarba jövök akkor elkezdek kicsit vigyorogni ès közlöm hogy na most kicsit zavarban vagyok.. ekkor elmosolyodnak ès mondanak valamit ès újra elindul a beszèlgetès de ez lehet hogy csak lánykènt jön be. Bocs a hibákèrt, nem gèpről írtam. Remèlem sikerült valami újat írnom. Sok szerencsèt!


üdv,

Niki

2015. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Niki, amit írsz az velem is így van, teljesen egyetértek veled, csak nem tudom, hogy abban lehet-e fejlődni, hogyha megtetszik valaki, akkor vele is tudjak lazán és feszültség nélkül beszélgetni, mert általában ez nem megy, ha gondolod írhatsz :)
2015. aug. 4. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!