Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves hölgyek, lányok hozzáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek, lányok hozzátok fordulnék segítségért, kérlek szánjatok rám egy percet. Ha szeret a barátnőm, de most szabadságra vágyik van esélyem, hogy megbánja, hogy szakított?

Figyelt kérdés
3 éve voltunk együtt, fiatalon jöttünk össze, ő még 17 volt. Nagyon jó volt a kapcsolatunk,mindig a közös jövőről beszéltünk (milyen jó lenne összeköltözni, közös gyermekeink lennének). Nem volt komolyabb veszekedésünk a három év alatt, mindent meg tudtunk beszélni. Ő most szakított velem mondván ,hogy neki hiányzik a szingli élet, de még szeret engem, és nem azért szakít mert más férfi kell neki, és mindig mondta, hogy tudja ,hogy ritka az ilyen fiú mint én, és nem találna másik ilyet. Nekem most nagyon fáj ,hogy így elhagyott. Ha valóban ezeket érzi, szerintetek visszakaphatom még, megbánhatja a döntését? Voltatok már így ? (én nagyon szeretem őt , ő a mindenem)

#aggahzzszw
2014. okt. 28. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom pontosan mit ért azon szingli lét alatt amire vágyik! De az biztos, hogy a ha kapcsolatban nem érzi magát kellően szabadnak, akkor nem fog bele visszatérni.


A szabadság szele nem azért üt meg valakit mert az valami misztikus dolog, hanem a kapcsolaton belül nem volt meg az a mozgástér ami az igénye, és ebből kiszabadulva megkönnyebbülést érez. Azt mondja nem más férfiak kellenek neki. De részben igen. A szabadságban a szexuális szabadság is benne adatik!


Meg fogja bánni 1-2-3 év múlva, ha úgymond lement a "vadászösztön" kiélte azt az életet amire vágyott. Kvázi elmúlik ez az életszakasza. De szerintem addigra te is és is már mással lesz, új életet kezdtek, és nem valószínű hogy egymással.


És a szokásos DE! Egy dolgot még tehetsz, bár nem sok, és gyaníthatóan ez már halottnak a csók. Ha más nem utólag ha beszélsz vele kérd meg, hogy definiálja azt amit ő szabadságnak, annak a szingli életformának hív, amire vágyik és ami miatt szakított.

Ezt neked lehet el kell tudni majd viselni, 3 év alatt mit nem vettél észre, hogy nem kap meg? És aztán az is vizsgáld meg, hogy tudsz e vele azonosulni!

Ha azt mondja bulizni, akkor el tudod e engedni szabadon bulizni? Ha azt mondja sok program közösen vagy barátokkal, akkor tudsz e ebben aktívan részt venni? Ha pasikat mond (a háttérben ez ott van ezt veheted készpénznek) belefér e neked, hogy olykor mással is szexel? Gáz e szerinted ha elmegy két napra pörögni valahová és kajak részegen tombol egy szórakozóhelyen? Magyarul bármi is a szabadság igénye meg tudod e neki adni? Ha igen, még lehet esélyetek.


De simán lehet,hogy a kezdeti erős vörös köd amit szerelemnek hívnak már elmúlt, most jön a parázsló kapcsolat szintje amivé minden kapcsolat átalakul idővel, és "ez nem erősebb mint a fiatalsága".

Ekkor biztosan bukta!

2014. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először is csak jelezném, hogy a kérdés nőknek szólt, kedves első - ha nem esett át nemváltoztató műtéten - akkor tippem szerint férfi :)))

Illetve neki jeleznék még annyit, hogy elvileg felnőtt férfi fejjel ilyet kijelenteni, hogy "meg fogja bánni" a hölgy a döntését, szerintem merész és igencsak felelőtlen dolog.

Nos, akkor hogy a kérdésre is reagáljak, akkor elmondom, hogy szerintem a barátnőd egyszerűen beleunt az életetekbe. Attól, hogy nem vitatkoztatok sokat és jól megvoltatok, még nem jelenti azt, hogy ő ugyanolyan jól érezte magát ebben a kapcsolatban ahogy mondjuk az elején.

Én egy teljesen korrekt döntésnek tartom, hogy ezt felvállalta és nem csalt meg a hátad mögött, mert éppen ki akarja élni magát és még sokmindent ki akar próbálni, hanem előtte lezárja a kapcsolatát és úgy "indul" útjára.

Tudom hogy ez nem vigasztal, de vannak emberek aki egy idő után azt érzik, hogy hiába jó amiben vannak, az mégis lapos, egyhangú és már nem azzal tudnák elképzelni a változatosságot és izgalmat akivel együtt vannak, hanem valami/valaki másra vágynak, újra, érdekesre, váratlanra, stb.és nem a párjuktól szeretnék ezt.

És nem minden ember tudja ezt kimondani, vagy akár nyitott kapcsolatban élni......

Ő valóban nagyon fiatal volt amikor összejöttetek, így számomra teljesen érthető, hogy még élni akar, és azt is elhiszem hogy bár szeret téged, de te jelen szempontból egy "akadály" vagy abban hogy ő szabadon éljen, kalandozzon, új dolgokat fedezzen fel (és most nem feltétlen a szexre gondolok).

Veled volt egy megszokott élete, gondolom ismer téged, és tudja hogy esetleg azokra a dolgokra amikre ő vágyik, te nem lennél vevő, így inkább elenged, vállalva azt, hogy talán nem talál hozzád hasonló férfit magának. De ez csak feltételezés.......most biztos egyikőtök se tudja elképzelni hogy a másik nélkül éljen, de az idő minden sebet begyógyít és pár év múlva akár talán mindketten egy másik ember oldalán már sokkal boldogabbak lesztek, amit nyilván most elképzelni se tudtok......

Én azt javaslom, hogy üljetek le és beszéljétek meg, hogy ő valójában mit szeretne, hogyan képzeli el a további életét és akkor valóban kiderül hogy miért engedett el téged.....

2014. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat !
2014. okt. 28. 09:44
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos a fiatal lányok ilyenek. De egy biztos. ha ezt a lépést meg tudja tenni akkor nem szeret és szerintem nem is szeretett igazán. Ő ezzel a lépéssel vállalta hogy külön utakon folytassátok tovább, nem vagy neki fontos. A többi csak mellébeszélés. Bocsi ha kemény vagyok, de ez az igazság szerintem. Ezt én sose értettem. Jó egy kapcsolat, ha évekig együtt van két ember akkor azért ott azért valaminek kellett lennie és ezt így feladni csak hát... gyávaság. Persze ez a legkönnyebb megoldás. Ő most újat keres és jobbat, mert elmúlt a rózsaszín köd. Csak egyre nem gondol: mindenkinél el fog múlni a rózsaszín köd és a szerelem helyét átveszi a tisztelet és a sokkal erősebb szeretet. Ő még éretlen erre ezek szerint. Sok fiatal lány újra, jobbra vágyik ha sokáig van együtt valakivel, de még ő se tudja megfogalmazni hogy mi az a jobb, és mivan ha nem is jön el az a jobb, mert nincs? Csak ők nem gondolják át a dolgokat így mert érzelmi alapon működnek!
2014. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

#2


Valóban hímnemű egyed vagyok, de ez szerintem nem baj :)

Ami azt illeti a te és az én hozzászólásom kiegészítik egymást, méghozzá elég jól :)


Szerintem nem felelőtlen kijelentés volt. A szabad élet ha lecseng, visszatér a vágy a "kényelmes felé" is (folytatva a "beleunt" gondolatmenetedet) és első gondolata az lesz, hogy volt neki ilyen élete.


Ha más nem egy futó gondolatig biztosan vissza fog gondolni erre a kapcsolatára és el fog gondolkodni, hogy lehet kár volt. Az megint másik kérdés, (írtam is) hogy mire ide eljut már kérdező és a lány is továbblépett és mással fog új életet kezdeni addigra.


Kérdező: sry ha férfiként szóltam hozzá.

2014. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi probléma ! Köszönöm szépen ,hogy értelmesen válaszoltatok nekem. Én reménykedem abban, hogy kitombolja magát, és hiányozni fog neki az a partner aki mellett boldog volt, és akihez annyi élmény, érzés, kép társul neki. Abban az esetben ha ez történne, kész leszek dolgokon változtatni, hogy ez ne fordulhasson többet elő. Tudom most már késő, de mindenkinek azt mondta, hogy megfogta velem az isten lábát. Sok párt ismerek aki ilyenen ment keresztül, és megerősítette a kapcsolatukat. Én is csak ebbe tudok kapaszkodni :)
2014. okt. 28. 10:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne kapaszkodj ilyenekbe. Ezzel csak magadat csapod be, és még rosszabb lesz a végén a helyzet. Inkább lépj tovább!
2014. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!