Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nem tartanátok cikinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem tartanátok cikinek, ha a barátotoknak hegek lennének a testén (bővebben)?

Figyelt kérdés

Sajnos kiskoromtól kövér vagyok. 9-10 hónapja diétázom. Mivel igen nagy túlsúlytól (70-80 kg) kell megszabadulnom, ezért elkerülhetetlen, hogy lógjon a bőröm. Eddig 40+ kg-t sikerült fogynom, de látszik, hogy a karomon, hasamon és valószínűleg a mellemen is úgy marad a bőr, ezért plasztikai sebészet lesz.

Teljesen magam alatt vagyok, mert ilyen téren lényegében cseberből vederbe kerülök. Eddig érthető okok miatt abszolút nem volt semmilyen kapcsolatom a nőkkel, és most úgy érzem, hogy hiába a sok szenvedés ezek után sem fogok kelleni a műtéti hegek miatt senkinek. 21/F



2015. aug. 4. 17:49
 1/4 Estienne ***** válasza:
Elég fiatal vagy még, kicsit lassabb ütemben fogynál és rengeteg vizet innál, visszakell hogy húzódjon a bőr. Persze ez elég nagy túlsúly. De sok sikert hozzá és kitartás!
2015. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Engem abszolút nem zavarna. Sokkal de sokkal jobb, esztétikusabb és egészségesebb is, mint 70-80 kg túlsúly.
2015. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első körben szeretnék neked gratulálni. További kitartást kívánok!


Engem egyáltalán nem zavarnának a hegek.

Láttam már hasplasztika utáni hegeket, egyáltalán nem vészes. Sőt már elég jó krémek vannak, hogy minél előbb halványuljon el a heg.


És egyáltalán nem hiába a sok szenvedés, hodd el megéri! :)

2015. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok neked és csak így tovább!

Tudod, a legjobb barátom (egy srác) 120 kiló volt, mikor megismertem, egy nyáron azonban úgy döntött, lefogy, sőt, izmokat akar! Ez két éve volt.

Tudom, hogy neki is vannak lógó bőrök a testén itt-ott, de már egy éve van egy nagyon szép barátnője, aki így is imádja őt! Azért ő is plasztikát tervez majd. Szerintem tiszteletre méltó, amit tettél eddig, és hogy nem félsz úgy alakítani a testedet, ahogy szeretnéd. Egy normális lányt NEM zavarnak a lógó bőrök, a hegek meg pláne nem. A személyiségedet fogják szeretni, nem a hegeidet fogják utálni! Még büszke is lesz rád, amiért így küzdöttél :). Légy majd te is büszke arra, amit elértél.

20/L

2017. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!