Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hülyének nézne ha megkérném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyének nézne ha megkérném telefonszexre?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel barátok vagyunk egy ideje és egy időben voltak benne kis extra dolgok is.

Van barátnője akihez nem túl hűséges. Ezt onnan tudom hogy elmondja nekem ezeket a dolgait és próbál engem is még fűzögetni hogy legyünk "úgy" ismét együtt.

Nekem ez már így nem menne, pedig nagyon ki vagyok rá éhezve. Nem fűznek egymáshoz minket mély érzelmek.

Gondoltam megkérem telefonszexre. Tudom kicsit elavult de nekem még ez is jól esne így ínséges időkben.

Szerintetek belefér megkérni rá? Tudom nem ismeritek de például fiúk ti mit reagálnátok ilyen helyzetben?


2015. aug. 5. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem itf akadna jelentkező igazi szexre is. :)
2015. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdekes lenne, ezer éve nem történt ilyen velem, de ha Neked ez élvezetet nyújtana akkor megtenném :)
2015. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

* Mármint telszex nem volt régóta :) Hány évesek vagytok egyébként?


28/F

2015. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
28 évesek. Az a helyet hogy szexuálisan teljesen rá vagyok állva erre az illetőre. Ezért is kérném meg telefonszexre mert azzal még talán nem bántunk meg senkit és sajnos messze is lakik. De azért köszönöm :)
2015. aug. 5. 10:14
 5/8 anonim ***** válasza:
En a volt parommal voltam igy, hogy nagyon kivantam... elkeztunk chatelni majd skype es ott eleg felreerhetetlen dolgokat kezdtem neki mondani igy hat neten keresztul okoztunk egymasnak örömöt..ha ra akarod vezetni tedd igy.
2015. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

28 éves vagy ??? Olyan busz után futsz ami nem vesz fel???

Telefonszex???

Nőlj már fel...rengeteg odaadó srác lenne nem csak aki "megfűzni" akar...de te tudod

2015. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát igen valahogy így van ahogy az előző válaszoló írja..

viszont ez csak egy átmeneti megoldás lenne amíg nem találom meg a kedvest az életben. Addig meg.. a hormonoknak nem lehet parancsolni, kell valamin levezetni egyszer-egyszer

2015. aug. 6. 00:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha élvezed tedd meg nyugodtan :) Ne mások véleménye érdekeljen elsosorban, hanem hogy te élvezd :)
2015. aug. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!