Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha megkérném a srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha megkérném a srácot, hogy ne aludjunk?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel randizgatunk.

Múlt hétvégén buli volt nála(nem nagy, hárman voltunk:D), és végül csak ketten maradtunk. Kérte, hogy aludjatok ott, ha kell, lemegy a földre, de azt mondtam haza kell mennem(sajnos szorongásos tüneteim vannak, ha mással kell aludnom).

Most hétvégén megint nála leszek szombat estétől vasárnap 10-11-ig. Eleinte azt mondta, hogy reggelig!! tartó buli, ezért voltam megnyugodva, most viszont közölte, hogy milyen jó, hogy nála alszom...azóta megint rosszul vagyok és szorongok és hányingerem van.

Annyira még nem találkoztunk sokszor, hogy elmondjam ezt neki...

Szerintetek ha egyszerűen megkérném, hogy nem tudok aludni, beszélgessünk?

Vagy menjek haza hamarabb, hogy Ő tudjon aludni?

Nem akarom egyből letámadni, hogy hééé figyelj szorongok..:D


2015. máj. 13. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetsz vele oszinte nyugodtan, megfogja erteni ha mar azt szeretne hogy nala aludj, legfeljebb fent marad veled es ellesztek :)

18/L

2015. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ha ide le tudtad írni neki miért olyan nehéz. Beszélgess vele, idő után úgyis elalszotok, és nem lesz semmi megrázó benne.
2015. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Mondd el neki a gondodat. Ha értelmes, megérti. Ha meg nem fogadja el, akkor úgyis csak egy gyökér.
2015. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mond neki, hogy nem tudsz idegen ágyban aludni, ha kicsit nevetgélve mondod neki akkor még talán tetszeni is fog neki.

Viszont, hogy ne vedd el a kedvét mond neki, hogy viszont szívesen átbeszélgeted vele az estét.

2015. máj. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"szorongásos tüneteim vannak, ha mással kell aludnom"


ilyen létezik?

2015. máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most chaten szóba került, és közölte, hogy akkor majd álomba ölelget, ami aranyos, és tényleg jól esne, viszont ez annál összetettebb, úgyhogy azt hiszem élőben kell erről vele beszélnem.

Mindenképp megpróbálom.

Igen, létező dolog, nálam már 3 éve tart.

2015. máj. 13. 23:33
 7/12 anonim ***** válasza:
párkapcsolatot hogy él túl egy ilyen dologgal,ha ez létező?
2015. máj. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Volt már egy 3 és fél éves kapcsolatom de ott azért nem történt meg az együtt alvás mert a barátomnak nem engedték a szülei.

Most viszont...

nem tudom mit kellene tennem, osztály kiránduláson is ez volt, olyannyira, hogy szállást kellett cserélnem(családoknál laktunk).

2015. máj. 13. 23:56
 9/12 anonim ***** válasza:
3 és fél éves kapcsolat együtt alvás nélkül, hmmm.....
2015. máj. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pszichológuson miért nem gondolkodsz??! Mert beteg vagy.
2015. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!