Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk/férfiak, ha félénkek vagytok és nem meritek konkrétan a lányok/nők szemébe mondani, hogy mit akartok, hogyan adjátok a tudtára?

Figyelt kérdés
Azt is kérdezhetném, hogy milyen jeleket adtok. Mi az ami nálatok, már nem haverkodásnak számít, de próbáljátok haverkodásnak mutatni, mert féltek, hogy a másik nem érez többet.
2015. aug. 5. 19:17
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
#10. köszi, megpróbálom majd én is
2015. aug. 5. 19:59
 12/22 A kérdező kommentje:
Pasik, ki hogy szokta még kimutatni ha tetszik neki valaki?
2015. aug. 5. 20:16
 13/22 anonim ***** válasza:
10%
Egy igazi férfi szemtől szembe megmond mindent mindenkinek!
2015. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#13. Ezt tudom, sokan mondták már, de ez az általánosítás nem érdekel.. Találkoztam már olyan "igazi" férfival, aki bátor volt, lazán elmondta mit akar, és úgy átvágta a fejem hogy csak na... nyilván neki nem kellett kockáztatnia, így bátornak se volt nehéz lennie.


Én most arra vagyok kíváncsi, hogy azok akik félénkek mit csinálnak.

2015. aug. 5. 21:36
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha társasággal van, akkor is csak őt nézem, azt mondom sziasztok, de igazából neki mondom, ilyesmi.
2015. aug. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Régen voltak már érzéseim de azért megpróbálok segíteni.

Én amikor csak lehetett mindig néztem a kiszemeltemet de oda menni nem mertem (kivéve egyszer). ahh volt az a lány. Na nálla nem tudtam eldönteni h mivan... elég introvertált vagyok szal nem szeretek csak úgy ide oda menni de vele/érte sokszor átmentem másik városba. volt h ketten ittunk meg egy üveg piát sőt füveztünk is. Ah régi szép emlékek... mivel nem kapcsoltam időben és nem csókoltam meg ezért időközben összejött egy másik sráccal. Ő még utána is folytatni akarta ezt az egészet de nekem nem feküdt a dolog. Azóta robot üzemmódba kapcsolva élek és telibe szrok másokat. Végre boldog vagyok :D ha csók helyzet alakul ki sztem vedd a bátorságot és te csókold meg őt. De akár el is mondhatod neki az érzéseidet. Legalább tudni fogja h mivan nem pedig a sötétben tapogatózik mint én xD

2015. aug. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Meg akarom tudni, hogy miért viselkedik furcsán velem. Mert furcsán viselkedik, ma is sokszor piszkált, hol a székem lökte meg és amikor odanéztem úgy csinált mintha semmi se történt volna, hol csak nézett és amikor ránéztem ő kérdezte meg, hogy mivan... folyamatosan etetni akar csokival mert szerinte vékony vagyok... meg hasonlók.


A környezetünk is észrevette már, hogy valami van... volt, hogy be is szóltak neki, hogy tudják ám mi a helyzet...


Szóval én most fejeztem be... nem azt fogom csinálni hogy nem foglalkozom vele, hanem feldobom a lehető legmagasabb labdát... Megkérdezem, hogy miért viselkedik így velem... Ha először terelni fog megmondom neki, hogy ezt nem csak én hanem a környezetünk is észrevette már. Ha itt azt mondja, hogy nem akar tőlem semmit, ő csak így haverkodik, akkor oké, befejeztem vele. De ha csak értetlenkedik, hogy mire értem, meg ő nem tudja miről beszélek stb... Addig faggatom amíg ki nem nyögi.

2015. aug. 6. 20:26
 18/22 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi lett! :) remélem golyót növeszt és megmondja h mi a helyzet. én sokszor mondtam hogy "ha akarsz valamit akkor mondjad"...
2015. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
háát tudtam beszélni vele :D rengeteg dolgot megtudtam, és igen valamilyen szinten tényleg nem merte elmondani mivan... de ittunk egy kis alkoholt és akkor már könnyebben ment :)
2015. aug. 9. 09:10
 20/22 anonim válasza:
Hallod sztem ha telleg tetszel egy fiunak akkor mar rudod (biztos csak akkkor valik be) akk tedd feltekennye stb. 12/F
2016. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!