Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismer valaki olyan tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki olyan tartós kapcsolatban élő leszbikus párt, ahol mindketten kifejezetten nőiesek?

Figyelt kérdés
Amit én észrevettem, illetve saját elméletem lett, de cáfoljon meg valaki, ha nem jól látom: vannak olyan leszbikus lányok, akik maguk is nőiesen gondolkoznak, öltözködnek, élnek - és ilyen lányokat is keresnek, de ezt tartós kapcsolatra gyakorlatilag esélytelen. A legtöbb ilyen esetben ugyanis az derül ki, hogy csak kalandot kereső biszex, vagy egy idő után olyan sok hatás éri a férfiak részéről, hogy mégis ott köt ki. Mindenesetre nem tapasztaltam még ilyen tartós kapcsolatot.

2015. aug. 6. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ilyen part, elettarsak, 8 eve vannak egyutt. Hogy ez mennyire jellemzo, vagy sem azt nem tudom, mindenesetre egy ilyen part ismerek.
2015. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. A barátnőm és én mindketten teljesen nőiesek vagyunk. :)
2015. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi is a baratnommel, egy eve vagyunknegyutt, kuslore teljesen ellentetek de mindketten noiesek. Neki hosszu barna haja van es noies alakja (csipo mell) gyonyoru arca, nekem szoke a hajam es en nekem kislanyosabb alakom van de az arcommal jol jartam. :)
2015. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, sok éve együtt élnek.
2015. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!