Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amiatt nem fog nő párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amiatt nem fog nő párt találni magának, mert sok a határozatlan, önbizalomhiányos, önállótlan kisfiú?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyen 30 éves fiút ismerek, a nőknek ilyen férfiak nem kellenek és nagyon sok a szingli pasi, talán emiatt lesz majd sok macskás nő?
2015. aug. 7. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
A macskás nők nevében kikérem magamnak. Attól, hogy vannak macskáim, még van párkapcsolatom, és a párom is macskás.
2015. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Felőlem lehet sok határozatlan kisfiú, ha találok egy hozzám illő férfit, akkor nem érdekel.
2015. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Bezzeg a határozott és erős, független nő nem hajlandó annyira lealacsonyodni, hogy kezdeményezzen. :D
2015. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Bizony, én inkább maradtam volna egyedül, ha csak ilyen önállótlan, határozatlan kisfiúkat találtam volna, mert ezzel a típussal nem lettem volna soha boldog. Sajnos próbáltam, de az ilyenek egyszerűen nem illenek hozzám.

De szerencsére nem így történt.

2015. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem, a nők amiatt nem találnak maguknak párt, mert csak a jóképű macsókat veszik észre. Aki nem ilyen, azt elküldik melegebb éghajlatra, amivel egy idő után önbizalomhiányossá teszik.
2015. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
nem értem azokat a férfiakat 30 felett, akik még azt se tudják mondani az asszonynak, h nyomás a konyhába és elmosogatni, mert nem mosódnak el maguktól azok a csetresek. Ilyenek mellett tényleg nem éri meg egy nőnek sem maradni.
2015. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Az önbizalomhiányos, félénk kisfiúkból lesznek általában a kapcsolatokban a legnagyobb zsarnokok, érzelmi zsarolók. Főleg a 30 feletti "kisfiúkból".

!Tisztelet a kivételnek, persze!

2015. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
# 6 Ha meg megmondja, akkor az a baj!
2015. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
#8: de úgy legalább férfiként hullik el :D amúgy csak vicc volt az tőlem. :)
2015. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Ó, igen, mert köztudott, hogy milyen könnyű dolog Magyarországon egy stabil anyagi és társadalmi háttér kiépítése. Valóban, olyan egyszerű, mint megpucolni egy krumplit, vagy kicserélni egy izzót és igen, egyetértek abban, hogy az erre képtelen embereket nevezzük önállótlannak, hisz aki egy ilyen egyszerű dologra képtelen az kérem szépen mi más lenne? A határozatlanságról meg annyit, hogy valóban gusztustalan dolog, amikor egy férfi nem mászik bele mindeni arcába, nem villog a papír izmaival és nem az apjáról kisírt motorját bőgeti a lakótelepi parkolóban. Igen, az efféle mentalitású lényeket kb. annyira lehet férfiaknak nevezni, mint a Koccintóst Tokaji Aszúnak. Ja és ez egyáltalán nem a női elvárások következményei, amik mellesleg tökéletesen reálisan és érthetőek, illetve hasonlóképp egyszerűen teljesíthetőek, hanem a férfiak teszetosza és nyomi viselkedése állnak fenn az efféle áldatlan állapotok.
2015. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!