Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt 160 centi körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 160 centi körüli férfiak akiknek van barátnőjük?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, hogy itt van-e, de a baráti körömben így hirtelenjében hármat tudok, akinek felesége is van.
2015. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Költőnő? ***** válasza:
85%
az uram.
2015. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Sem itt, sem máshol nincsenek.
2015. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Én ismerek egyet,akinek van felesége.
2015. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Környezetemben én is tudok 3-at akinek felesége van, meg egyet akinek barátnője.

Amúgy nekem is az alacsony srácok tetszenek.

2015. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
a barátom, bár ő szerintem 165 körül van.
2015. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Én 164 lehetek, talán reggel egy jó alvás után 165 centi és volt már több barátnőm is.

Egyik ismerősömnek már felesége is van és ő még nálam is alacsonyabb. Plusz az egyik legnagyobb csajozógép ismerősöm is inkább közelebb van a 160-hoz, mint a 170-hez.

De amúgy ezek a kérdések annyira értelmetlenek. Menj ki az utcára és látni fogod, hogy vannak bizony sokan.

Minap is sétáltam az utcán és szembe jött velem egy alacsony férfi és mellette egy magas hölgy, olyan 40-es pár lehetett egy kisgyerekkel maguk mellett. És nem eseményszámban megy a dolog.

2015. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

A párom 163. És nem mi vagyunk az egyetlen ilyen pár.


Nem szabad az alapján a néhány nyomi alapján általánosítani, akik ahelyett, hogy tennének is valamit azért, hogy barátnőjük legyen, csak itt sajnáltatják magukat.

2015. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A férjem! :) S mindig a maximum 165 cm magas férfiak vonzottak.
2015. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!