Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak / srácok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak / srácok akiknek barátnőjük van. Ti amikor összejöttetek kapcsolat elején beszélgettetek más lányokkal neten még?

Figyelt kérdés
Az én párom valszeg igen de már semmi jelet nem látok rá.
2015. máj. 23. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
persze.... amikor friss a kapcsolat akkor nem szabad minden hidat felégetni magunk mögött... ahhoz a aprtnernek is hozzá kell tenni a kapcsolathoz annyit, hogy én azt mondjam a többi csajnak hogy "bocsi de van barátnőm" és innentől minden nő tabu addig amig az az egy aki elbüvölt az mellettem marad.
2015. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én még most is beszélgetek más lányokkal. De nem adok okot a féltékenykedésre!

22/F

2015. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért ne beszélhetne más lányokkal? Felőlem aztán flörtölhet is velük, csak ne hülyítse őket, hogy majd lesz találkozó..meg annak se örülnék, ha elfogadná a pucsítós képeiket...


Én sem mondanám azt minden pasinak, aki rámír, hogy "bocs, de van barátom, úgyhogy szia"


23L

2015. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi fér bele. Erre sincsen aranyszabály. Ha barátom van, biztos nem csevégnék, flörtölnék más pasikkak és igenis megmutatnám nekik, ha közelednének, hogy merre van az arra. Egy dolog fiú baráttal/ismerőssel/kollégával beszélgetni, sőt, az természetes, de engem egyenesen irritál, ha tegyük fel X hónapja barátom van és egy srác odajön "spanolni" vagy rám ír. Persze sokuk csak "barátkozni" akar, mint tudjuk. Valakinek szüksége van arra, hogy flörtöljön, folyamatos visszacsatolást kapjon, valakinek nem. Nekem elég amit a barátomtól kapok. Jól esik, ha megnéznek, nekem az elég visszajelzés. Többre nem vágyom. Egy vasat tartok a tűzben. L


Tudom, fiúkhoz szólt a kérdés. :)

2015. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Barátom az elején 1-2 hétig még igen, 2 lánnyal ha jól tudom - de mi a semmiből jöttünk össze, megismerkedésünk után pár nappal.


Az egyik lányt én is ismertem, tudom, hogy előtte nagyon tetszett barátomnak, de a csaj pont akkor kezdte viszonozni.. Végül nem találkoztak, a lány visszakozott amikor megtudta, hogy már együtt vagyunk. Barátom elment volna, rá is kérdezett, nem "randiként", ő nem tudott róla, hogy én tudtam az előzményeket.

Azóta már semmi ilyen, és nálam se.

2015. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!