Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a buta, bugyuta reakció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a buta, bugyuta reakció a legtöbb nőtől egy 30 as férfi felé a randinál (volt benne részem), akinek eddig 2 rövidebb kapcsolata volt, és jön a reakció, hogy ÚrIsten, normális vagy? Ennyi idősen nem túl kellene lenni egy házasságon?

Figyelt kérdés
Miért sok az ilyen nő? Érthetetlen. Nem mindenki igényelte a párkapcsolatot, ha pedig igen, akkor kihasználták, megvetették, nem szerették, papucs volt. Mik ezek a társadalmi sztereotípiák? Miért az jobb lenne, ha túl lenne az ember sok hosszú kapcsolaton, összetörtségen, házasságon és háta mögött gyerekekkel? Miért lenne potensebb az a férfi? Nem szabadna ebben mérni a dolgot, hogy az a jó, aki sokáig bírta egy vagy több nővel. Én időben kiléptem, mert ha még 2-3 évig húzom, akkor rabszolga lettem volna. Nem mindenkinek oszt jó lapokat a sors és beleválaszt (szerintem itt is sokaknak volt már nagyon komoly csalódása, hogy dúlt a szerelem, de vége lett)az igaziba. Legtöbbször pedig 2-3 vagy még több év után derül ki a másik igazi énje, addig jól lehet titkolni, még tart a nagy szerelem.
2015. aug. 9. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
mert liba
2015. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem megfelelő nőkkel az ismerkedsz. Én is úgy jöttem össze a barátommal, hogy előttem összesen két kapcsolata volt (nekem házasságom is), de nem ezen múlik a boldogságunk.


Abban azonban nem adok igazat, hogy el lehet titkolni az igazi énjét valakinek... inkább arról van szó, hogy te nem láttad a rózsaszín ködtől a valóságot. Látod, most is olyan nőkön kattogsz, akik egyértelműen nem felelnek meg a TE elképzeléseidnek, ahelyett, hogy legyintenél, és keresnél olyat, akivel kölcsönösen megfeleltek egymásnak.

2015. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De, a legtöbb ember jól palástolja az igazi énjét. Vajon miért van akkor sok válás, mikor a férj elkezd piálni és elkezdi verni a feleségét? Addig verte? Nem, addig a legtöbb nem tett ilyet, vagy totál jámbor volt. Aztán előjött a valódi énje.
2015. aug. 9. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:
30 evesen hogy lennel mar tul hazassagon? Nem kisebbsegi veletlenul a randipartner mind...?
2015. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont szuper, hogy nem akarod kiadni magad a falu bikájának. Nem csak egyéjszakás kalandokat keresel, hanem esetleg minőségit szeretnél. Nem késtél le semmiről, kívánom, találd meg a számodra igazit :)
2015. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
# 3: Az agresszív ember már az elején is agresszív, csak még enyhébb jelei vannak. Ehhez kell az emberismeret. Én éltem bántalmazó kapcsolatban, valóban nem vettem észre az elején a jeleket, de most már tudom, hogy mi az, amire figyelni kell, és nagyon hamar észreveszem, hogy ki hajlamos agresszióra és ki nem.
2015. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De a legtöbb ember nem ennyire jó emberismerő, hogy a legkisebb intő jeleket is észre vegye.
2015. aug. 9. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:

A tökéletes emberismerők örök harcban állnak a tökéletes színjátékosokkal . És hol egyik nyer, hol a másik..

A többségi halandók ,meg legalább egyszer kétszer jól megégetik magukat mire kitanulják venni a jeleket,vagy annyira bizalmatlanok lesznek ,hogy már mindent jelnek vesznek.

Mellesleg aki nem vált el 30 éves korára és nem hurcol magával elpottyantott gyerekeket, az éppen hogy értelmes ,megfontolt ember. És aki ezt szóvá teszi az meg buta liba,és ez pont egy jel,hogy ott kell hagyni de gyorsan.

2015. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!