Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy élőben jobb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy élőben jobb, a társkereső meg katasztrófa?

Figyelt kérdés

Élőben úgy-ahogy megy az ismerkedés. Nincs nőm félévente, de azért a nők többségének a bizalmát megnyerem. Tényleg kevés olyan van, aki szinte rögtön, az arcom miatt elkezdene undorodni tőlem (igen, vannak, de kevesen!)


társkeresőn meg? Mind ilyen! Csak a kövér, ronda nők válaszolnak, amúgy meg mindenki olyan, mint az előbbi utolsó pontban említett hölgyek. Nemegyszer rögtön rámnyomták a tiltást.


Ez miért van? Más is igy tapasztalja?


2015. aug. 11. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy hónap híján négy éve ismerkedem eddig csak a gyökerek, a feleségük mellől kikacsintó férgek meg a töketlen alakok jöttek akiknek egyetlen társalgási forma a messenger meg a viber az is csak tőmondatban!


Elegem lett és kereken a mai nappal fogadtam meg, hogy innentől kezdve nem érdekel egy férfi sem és egyedül óhajtok megöregedni. Belefáradtam abba, hogy egy normális emberre várjak...ami nekem nem jó az meg nem kell. Nincsenek nagy igényeim és tisztességes adófizető polgár vagyok munkával autóval lakással.


Szóval nekem az a véleményem, hogy élőben sem jobb mint neten és fordítva.


Neked azért sok sikert! Ha szerencsém van nem élek már csak 20 évet annyit meg kibirok egyedül :)

2015. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy a 18-30-as korosztályra gondol a kérdező.


Felteszek egy kérdést. Szerinted, ha van egy nő, aki kinéz annyira, hogy tetszen neked kérdező, az mi a francért menne fel társkeresőre? Minek?

Az életben is lazán tud párt találni. Társkeresőre csak azért mennek az ilyen nők, hogy fényezzék magukat, meg röhögjenek a sok lúzer pasin, akik társkeresőn ismerkednek.

Esetleg unalomból regisztrálnak, de nem azért, hogy ott találjanak társat.


Egyébként én is fenn vagyok most megint, de ahogy látom nem változott semmi. Küldött levelek száma csak növekszik, válaszolt levelek száma marad 0. Csak azért regisztráltam vissza magam, hogy megmutassam egy nőnek, milyen átlagos férfiként társkeresőn lenni.

2015. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is tapasztalom ugyanezt. Élőben előfordul, hogy a csajok jönnek oda hozzám bulikban, Badoo-n és Tinderen meg több hét után is nulla match. Bár ismerek olyan srácot, aki hozzám hasonlóan néz ki és mégis sikeres ilyen "társkereső" oldalakon - ki érti ezt?
2015. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert neten mindig megvan az illúziója, hogy "van másik", ezért a tökéletességet hajszoljuk.

Mert neten minimális információnk van a másikról, nincs, amivel megfogjon, nincs összkép, kisugárzás.

Mert neten nincs miből kialakulni a bizalomnak, hiszen mindenki csak egy bizonyos képet mutat magáról, és a másik félben közben beindul a reflex, hogy "jó, de mi van mögötte, milyen lehet valójában?".

Mert a fentiek miatt mindenki azt nézi, hogy "miért nem?", nem pedig azt, hogy "miért igen?".


Élőben pedig ott van egy ember, a maga teljes valójában, hibákkal, erényekkel; látható, érezhető, szagolható, tapintható, hallható; érkezik egy sor tudattalan üzenet irányából, és így sokkal könnyebben alakul ki minden.


(Fél évig ismerkedtem neten, sok randim volt, de valahogy nem jött a "hűha-érzés". Aztán a környezetemben apránként megismertem valakit, a hibáival együtt, és megkedveltem... aztán összejöttünk és szerelem lett belőle.)

2015. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz lehet, de akkor nem értem, egyesek hogyhogy mégis sikeresek ezeken az oldalakon férfiként (és nem feltétlenül a legjóképűbb srácok)
2015. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Vannak normális nők társkeresőn, viszont borzasztó ritka.

Ismerek egyet, nagyon kedves lány, jól is néz ki, a párja egy 120kg-os, nem éppen az izmos fajtából. Alig foglalkozik vele, sőt már meg is csalta.

Én pedig edzek, hűséges vagyok, akkor is, amikor még csak randizunk és egyedül vagyok.

Ez életben szerencse is kell.

2015. aug. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!