Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezen az oldalon az az általános vélemény a nőkről, hogy mind felszínes, pénzéhes, üresfejű semmirekellő, akkor miért csodálkoznak az itt próbálkozó urak, hogy nem akarnak velük ismerkedni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 22:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%
Általánosítás megy ám :D
2015. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Igazából nincs annyira sok ilyen véleményű egyén itt az oldalon, csak több felhasználó alatt futnak...

Igazi élmény, amikor a másik felhasználójával válaszol a kommentekben feltett kérdésekre :)

Vagy: siránkozik, hogy a nők leköpik csak úgy az utcán, olyan ronda, sose volt még randija.

Előző héten meg feltett egy olyan kérdést, hogy a randiján a nő milyen gonosz volt.

2015. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12%
azok az urak, akik egy fórumon akarnak ismerkedni, és ahol a szabályzat tiltja hogy ismerkedésre használják a kérdéskiírást, retardáltak. Sokkal nehezebb itt, mint élőben. Csak nincs vér a pucájukban, vagy egyszerűen csak rondák vagy lusták
2015. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%

Mindenre lehet ideológiát gyártani: azért, mert ők csúnyák, csórók, viszont rohadtul okosak és tájékozottak, miközben a felszínes, pénzéhes, üresfejű nőknek meg a kigyúrt BMW-s bunkó kell.


Viccet félretéve, azok, akik ki vannak békülve önmagukkal és a másik nemmel:

1. nem fognak sírós kérdéseket feltenni

2. válaszadásban és pontozásban nem fogják tudni felvenni a versenyt azokkal, akik egész nap itt hisztiznek minden, kicsit is a témába vágó kérdés alatt

2015. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%
én nem csodálkozom kis anyám mert a való életben nem mondom ezeket ! ez egy forum a hol le lehet névtelenűl írni a dolgokat ennyi.... és ez nem általánosítás ha nem élet tapasztalat
2015. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
ezaz jöttek a butthurt bu*zik és lepontoztak mindenkit :D
2015. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%

Ez nem azon múlik, hogy mit mondunk, hanem ahogy kinézünk.

Egy jóképű úgy alázhatja a nőt, ahogy akarja, ordibálhat vele, mert a nő mindent megbocsát neki. Ha véletlen mégsem, akkor is talál magának másikat elég hamar.

2015. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
7 es ez így van!
2015. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Nos, én vagyok az aki az ún. "nőgyűlölő" vonalat képviseli. És egyébként ezt mindig el is magyarázom, de sebaj álljon itt ez a szöveg negyvenötödszörre is.


Alapvetően nem vagyok sikertelen a nőknél. 21 éves vagyok, és eddig volt négy barátnőm. A leghosszabb ezek közül majdnem egy évig tartott. Rendben, valószínűleg bizonyos kanokhoz képest ez kevésnek számít. Én meg vagyok elégedve ezzel a mennyiséggel mindenesetre.


Viszont pontosan azért, mert van már tapasztalatom a témában, ezért hozzá is tudok szólni az itteni kérdésekhez. Sajnos, mondanom sem kell a tapasztalataim általában véve keserűek.


A célom ezen az oldalon kettős: A szerencsétlen, ún. "lúzer" fiúknak segíteni, a női nemet pedig kritizálni. Ha csak egyetlen egyszer egy nő elgondolkodik fél órára azon amit én mondok, már meg is érte a számomra.


Amúgy mindig elmondom, hogy tisztelet a kivételnek, és akinek nem inge az nem veszi magára. Tehát nem gondolom, hogy az nőgyűlölet lenne, ha kimerészelem mondani a saját tapasztalataim alapján, hogy bizony vannak a nőknek olyan csoportjai, mint amilyet a jelen kérdésben is leírtak.

2015. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

Úgy látom, kezd felborulni az egyensúly, úgyhogy kapjanak egy kis ekézést a "lúzer" fiúk. Ha egy fél órára elgondolkodnak, már megérte.


Egy ideig én is próbáltam segíteni a sikertelen srácoknak, de rá kellett jönnöm, hogy az itteniek nagy részének teljesen felesleges. Konstruktív javaslatok? Ugyan. Csak azt veszik jó néven, ha minél jobban sajnálod őket és minél jobban táplálod a nőgyűlöletüket.

2015. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!