Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki 25-30 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 25-30 közötti korban van, de jóval idősebbnek néz ki az életkoránál (37-40) és mindenki lecsókolomozza, az mennyire ciki?

Figyelt kérdés
FFi az illető.
2013. jan. 16. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én 38 vagyok és jobb napjaimon egy tízest is letagadhatok, mégis sokan csókolomoznak :-(
2013. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Legalábbis a 17-18 körüli lányok köszönnek neki úgy, hogy csókolom. Ő maga pedig 27-31 közötti pasi.
2013. jan. 16. 15:51
 3/9 anonim ***** válasza:
nem ciki, hanem mókás:XDDD
2013. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
erősen őszülsz? vagy miért nézel idősebbnek ki a korodnál?
2013. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, inkább neki lehet fura érzés, bár gondolom nem a 17-18 évesekkel ismerkedne. Stresszes élete van?
2013. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 27 éves vagyok, de szerencsére általános iskolásnál idősebb gyerekek még nem köszöntek csókolommal. Azért az eléggé odab*szna, ha egy 18 éves lány csókolommal köszönne nekem. :D
2013. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy nézek ki mint az az énekes, Kocsis Tibor. Bár a füleim kisebbek.
2013. jan. 16. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaa, akkor ne is csodálkozzál. Ilyen ítélet szar frizurával naná hoyg csókolomoznak. Ez a kopaszodás hátulütője.

Vagy legyen dús sok hajad, vagy nyírd le teljesen a fenébe az egészet. De az ilyen megkopott foltokban hol van hol nincs frizura úgy néz ki mint egy öreg hókuszpók. Okádék. Aki kopaszodik ,az borotválja le teljesen, mert ha csak oldalt meg hátul van hajad te a fejed tetején nincs, akkor az rádver vagy + 10 évet. Ha meg teljesen kopasz vagy, az fiatalos, csak hát van akinek nem jön be, ez van. De ottvan Bruce Willis, ő is jól tette hogy leborotválta, mivel jó kondiban is van, így még ma sem öreguras! pedig ő már korosabb.

2013. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval! Borotváld le teljesen, úgy szexi! :)
2013. jan. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!