Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék barátnőd de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék barátnőd de nagyon nehéznek tartom az ismerkedést lányokkal. Szerintetek mit rontok el? 20/F

Figyelt kérdés

Alapvetően jó adottságaim vannak, mondták többen is korábban hogy helyes vagyok. Ehhez képest csak egy barátnőm volt. Adok magamra, jól öltözködök, szépek a fogaim, mindig illatos vagyok stb. Viszonylag jó anyagi háttérrel rendelkezem, van saját autóm is nem is akármilyen. Normál testalkatom van, izmosabb vagyok.

Teljesen normális srácnak tartom magam, tanult vagyok, el tudok beszélgetni akárkivel, tudok viccelődni, visszahúzódóbb vagyok, lányokat nem bántom meg csak úgy.

Próbáltam már itt a neten a társkeresőket, facebookon ráírkáltam lányokra, buszon és utcán leszólítottam lányt. Nem volt szerencsém egyik alkalommal sem, eddig csak egy lánnyal sikerült találkoznom de magasságkülönbség miatt nem jött össze. Amúgy nem vagyok túl alacsony sem.


Szerintetek mit rontok el? Borzasztó hogy ilyen nehezen megy ez nekem pedig 15 évesen amikor összejöttem egy lánnyal és tetszettem több lánynak is azt gondoltam hogy milyen egyszerű dolog lesz ez, hát most nem így gondolom.



Kérlek segítsetek! Kb. 4 éve nem volt barátnőm.


Gondoltam hogy szórakozóhelyeken kellene próbálkozni de sok rosszat hallok azokról. Normális, hozzám illő, nekem tetsző lányt szeretnék aki hasonló paraméterekkel rendelkezik :'D



2015. aug. 14. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Te az a fajt vagy, akinek szórakozóhelyen tuti nem terem babér.

Majd egyszer jön:)

2015. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl kedves, udvarias, esetleg romantikus vagy?
2015. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es: hát lehet amúgy :DD
2015. aug. 14. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:

"aki hasonló paraméterekkel rendelkezik"

pl?

2015. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Említettem:) normál alkatú, igényesebb, jól öltözködő, intelligensebb stb lányt
2015. aug. 15. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!