Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki segítsen! Mégis mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen! Mégis mit kéne tennem, hogy végre nekem is lehessen egy aranyos, szeretnivaló barátnőm? Hogyan lehet ismerkedést kezdeményezni élőben, ha meglátok egy nekem tetsző lányt? Fiúk, ti hogyan ismerkedtek lányokkal?

Figyelt kérdés

Én iszonyat nehezen bírom, eddig neten ismerkedtem csak, mert sajnos élőben sok a gátlásom, ami miatt nem merek kezdeményezni, tisztában is vagyok vele, hogy nem vagyok jó pasi, így nem is mertem sosem kezdeményezni, pedig voltak lányok, akiknek mintha tetszettem volna, utcán visszanéztek rám, mosolyogtak vagy csak szemeztek velem buszon, piszkálták hajukat a közelemben, de én sosem tudnám elhinni, hogy én is kellek egy lánynak is.


Olyna igények vannak manapság, hogy minden pasi legyen magas, ami nála már bukó, mert csak 165cm magas vagyok, na meg minden pasi legyen izmost, ez is bukta, vékony vagyok. Egyszerűen nem vagyok hízékonya, hiába tömöm magamba a kaját, csak 54-55kg vagyok max.


Az orrom is nagy, ami miatt mindig is szégyeltem magam, mert alakra is fura.


Szóval tele vagyok rossz külső tulajdonságokkal, ami miatt a nekem tetsző vékony lányoknál mégis hogyan hihetném el, hogy van egyáltalán esélyem.


De annyira hiányzik az érzés, hogy egy lányt öleljek, csókoljak, szeressek, hogy már ki sem tudom fejezni szavakkal.


Úgy szeretnék már valakit szeretni, aki viszont szeret! Mindig elérzékenyülök fiú létemre, ha párokat látok együtt. :(



2012. ápr. 24. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
egy cipőben járunk...:S
2012. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azzal nem leszel előrébb, hogy minden nap kiírsz egy ilyen jellegű kérdést.


Ne görcsölj rá a témára és jönni fog magától.

2012. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Menj oda ahhoz a lányhoz aki bejön neked és kezdj el vele beszélgetni meg legyél kedves,vicces vele.

amúgy az igényekkel kapcsolatban:nem mindenkinek egyforma az ízlése:)

14/L

2012. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, de hátha segít...

[link]

2012. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó: ennek az oldalnak nincsen fiú megfelelője? Nekem az lenne hasznos ... :P
2012. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

velem is pontosan ugyanez a helyzet....:$

[csak nem fiú vagyok.]

2012. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez megfelel?

[link]

2012. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon köszönöm! :)
2012. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!