Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mi okból döntötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi okból döntötök úgy, hogy le "friendzone"-oltok valakit?

Figyelt kérdés

Short story:

21 vagyok suliba járok emellett napi rendszerességgel szoktam sportolni. Nem vagyok egy Adonisz de értelmes embernek tarom magam és odafigyelek a külsőmre is, azonban az elmúlt években szinte minden próbálkozásom a lányoknál frienzone-al zárult.(ezalatt a "legyünk barátok" kifejezést értem, csakhogy tiszta legyen).

Valaki aki került már ehhez hasonló, megmondhatá hogy mi lehet ennek az oka vagy hogy mit lehet tenni ez ellen esetleg. Bennem vagy a hiba vagy nem elég egyértelműen közeledek? A női kommentelők pedig esetleg elmondhatnák, hogy milyen okból döntenek amellett, hogy valakire csak barátként tudnak tekinteni. Mára már annyira elvesztettem az önbizalmam az utóbbi évek eredményei miatt, hogy nem is igazán merek kezdeményezni bármit is. :(



2015. aug. 15. 00:09
1 2 3 4
 11/33 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
96%
3-as elég sok nő így működik. Ha nem vállalod, a szándékodat férfiként, akkor nem is fognak úgy tekinteni rád. Nem kell játszani az érdeklődőt aztán sunyiba hátulról egyszer csak, ja én a pasid akarok lenni. Arcba kell mondani és kész.
2015. aug. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
95%
Én is kaptam nem egy férfitól friendzonet, de pontosan tudom, hogy miért, mert nekik a bombacsaj kellett. Ennek ellenére nem ítélem el őket, nem tartom felszínesnek. Egyszerűen nem tudtak szexuálisan vonzódni hozzám. Ezt pedig nem tudják befolyásolni.
2015. aug. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
96%

Én mondjuk kicsit sem úgy működöm, mint a #3-as válaszoló. Nálam az pozitívabb, ha egy számomra is vonzó férfi először picit a "belsőmet" is megpróbálja megismerni, nemcsak mindjárt a lukra hajt. Ha rögtön a szexualitással kezd, akkor elkönyvelem komolytalannak, aki kalandot keres, és inkább elhajtom. Sokkal jobb, ha már az elején intelligensen elmondja, úgy indít, hogy tetszem neki/szimpatikusnak tűnök számára, és szívesen megismerne jobban, stb.

Szóval, Fiúk, szerintem nem kell mindjárt a szexre rátérni - ha komolyabbat akartok - , de azt azért már el lehet mondani (és szerintem el is kellene), hogy tetszik a csaj, vonzó, szimpi számotokra. Csak ezt nem a "megd*nálak" és egyéb "szépségek" használatával, hanem normálisan, érett és intelligens ember módjára. Nekem legalábbis ez az, ami bejön(ne), de embere válogatja, én is csak magamról tudok nyilatkozni.

#10 voltam

2015. aug. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%
10-13. válaszoló véleményét adom. Persze abban az esetben, ha a pasi valóban komolyabbat akar, nemcsak szexelni. Akkor nem kell a szédítés. De gondolom 10-13-as is így gondolta.
2015. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
18%
Bárcsak a friendzone mellett lenne egy ri***czone is. Egy férfi ha ri***czone-ba rak valakit, akkor onnantól kezdve annál nőnél senki nem próbálkozik egészen addig, amíg meg nem tanulja mi a tisztelet.
2015. aug. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
#14: Természetesen én is úgy gondoltam, igen.:)
2015. aug. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
A barátaim azon fiúk köre, akikkel a kölcsönös mentális és érzelmi vonzalom már megvan. Ha ezek után a kölcsönös szexuális vonzalom is kialakul, akkor lesz a kedvesem.
2015. aug. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
95%

Nézd, mi szeretünk alapvetően barátkozni, pasikkal is. Ha te barátként közeledsz hozzám, és nem jelzed már a legelején, hogy más szándékaid vannak, akkor nagyon rövid úton a barátzónában fogod végezni. Ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy egy "szia cica, van gazdád?"-dal kell nyitni, sőőőt. De flörtölj a lánnyal, bókolj neki, ééés ami fontos, csipkelődj vele, szívd a vérét, de csak óvatosan. Nem bunkónak kell lenni, nem arra gondoltam! De ha mond bármi félreérthetőt, akkor értsd félre, de a hangsúlyból vagy akár a smile-ból ha épp csak chateltek, tudja, hogy csak hülyéskedsz. Ez nem biztos jel, de egy jelnek jó. Ha ezeket a dolgokat szépen együtt csinálod, meg el is hívod valahova, nem társaságba, hanem kettesben, és viszonylag rövid időn belül lépsz is valami konkrétabbat, akkor érteni fogja, és nem fogsz felesleges köröket futni legalább. Sok lány már az ilyen "jelekből" leveszi, hogy nem csak barátkozni akarsz, és ha ő igen, akkor kilép, de legalább is benne lesz a fejében a lehetőség, hogy te nem meleg barát leszel neki, és nem fogod meglepni/megbántani, amikor lépsz.


Ne legyél TÚL kedves. Kedvesnek lenni jó tulajdonság, de TÚL bármilyennek lenni rossz. Te se örülnél neki, ha minden nap 2 kg fagyit kéne megenned, attól függetlenül, hogy amúgy szereted a fagyit mondjuk. Ha valaki TÚL kedves, az instant friendzone. Erre amiről beszélek, a másik szó talán a megalázkodó lenne, csak szebb azt mondani, hogy túl kedves vagy. Kiskutyát meg lábtörlőt tudok szerezni, sőt lehet belőle akár több is, nem kell, hogy a "pasi" slotot foglalja az életemben egy ilyen, mivel abból csak egy lehet egyszerre...


Ha tőled mindent, amit tudsz neki adni, megkaphat barátként is, miért akarná, hogy te legyél a pasija? Lehet melletted egy pasija, és te továbbra is a barátja leszel. Ez az alap elképzelés, aztán ha te ezt felrúgod azzal, hogy ja, te akkor lelépsz, attól már nem leszel jobb helyzetben. Időben meg kell mutatnod, hogy tőled olyan dolgokat is kaphat, amikhez a barátnődnek kell lennie. Ehhez kell húznod az agyát, játszani vele. De nem bunkó módon. Terelheted a témát szexre, de nem obszcén módon, csak trükkösen, egy félreérthető mondatnál kacsintás, nevetés, kaján vigyor már elég. Sok lány már egy ilyen említéstől PICIT beindul. Húzd fel. Csak picit, de sokszor.

Aztán lépj valami félreérthetetlent időben... Hívd el randira, fogd meg a kezét, ha benne van ezekben, csókold meg. Ezt néhány héten belül. Ha már amúgy is ismeritek egymást valamennyire, akkor akár hamarabb is.


Ne hajts olyan csajra, aki foglalt. Ha jól játszod a kártyáidat és amúgy is bejösz neki, elérhetsz nála valamiféle vonzódást, simán... De ha van valakije és ragaszkodik hozzá, akkor ez is instant friendzone lesz. És ezzel az a baj, hogy nagy eséllyel ha szakítanak is később, ott is maradsz. Mivel tőled úgy is mindent megkapott, hogy volt mellette pasija, lehet most is más. Ez nem mindig igaz, néha van, hogy a lány - általában elkeseredésből vagy kapcsolatfüggőségből - összejön egy olyan sráccal, aki végig hajtott rá, de biztos, hogy akarsz lenni szamár a pacija helyett?


El kell fogadnod, hogy nem jöhetsz be minden lánynak, de ha nyílt lapokkal játszol, mindezt nem bunkó módon, akkor legalább nem pazaroljátok egymás idejét. Ha nem mozgatod meg a szexuális fantáziáját, akkor meg ígyse úgyse fog hozzád vonzódni. Ezt megteheted a külsőd által is, ha szexi vagy számára. Nem kell objektíven szexinek lenned, van aki az izmokra izgul, van aki a szakállra, a hosszú hajra, a tetoválásokra, akármi... De még ha nem is vagy az álompasija, ha legalább is "végül is oké" kategória vagy nála, akkor megfelelő szöveggel elérheted, hogy rádkattanjon. Ha végtelenül rondának tart, akkor csak csoda folytán lesz esélyed nála, de inkább sose. Attól még, hogy tegyük fel ronda vagy, még lehet esélyed, mert valaki láthat benned valamit, nem azt mondom. De ha az a konkrét lány rondának tart téged, mert pl eláll a füled vagy nagy az orrod, és ő ettől rosszul van, akkor mondhatsz neki bármit... Lehet egy másik lányt ugyanez nem fog zavarni, mert neki meg az jön be, hogy milyen szép a szemed és imádja a mosolyodat. Én pl egyik srác rohadtidegesítő vigyorától falra tudtam volna mászni, a barátnője meg pont azt mondta mindig, hogy mennyire imádja a mosolyát. Ok. Szóval érted, ha valami populárisabb kinézeted van, akkor könnyebb dolgod lesz, ha nem, akkor többt kell próbálkozni. De ha legalább oké vagy, és megfelelően kezdeményezel, akkor lehet esélyed simán. Ha átlagos vagy és szar szöveggel és hozzáállással nyitsz, akkor el fognak hajtani.

2015. aug. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
48%
Én egyszer kerültem friendzone-ba. De ki lehet abből is törni sok munka de nem lehetetlen. Fontos hogy tudja a lány hogy nem csak barátként közeledsz felé. Legyenek szexuális megjegyzéseid is. Nem muszáj ehhez tökéletes külsővel rendelkezni, csak el kell érni, hogy a nő vonzódjon.
2015. aug. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
18 eves lany vagyok, nincs Sok tapasztalatom pasizas teren. De ha friendzoneolok valakit az azert van mert ha kozel engedtem magamhoz egy fiut, beszelgettunk sokat osszebaratkoztunk akkor en addigra tudni szoktam mi az amit nem kedvelek benne. Pl Az egyik nagyon Jo baratom (aki regen tetszett is) egyszeruen keptelen volt venni a jeleket en meg ugy ereztem,hogy jobb lesz baratnak mert csak egetem magam a probalkozasommal. Utolag nem banom,hogy igy Lett, vannak olyan fiuk akik egyszeruen baratnak valok azert mert ismerjuk oket annyira(vagy igy hisszuk),hogy tudjuk mi az amit bem tudnank toleralni egy kapcsolatban. Es termeszetesen fontos a fizikai vonzalom is, a nelkul lehet kedves aranyos valaki, ha piciket Se fog meg kulsore nem tul valoszinu,hogy barmi Legyen koztunk ami tobb mint baratsag.
2015. aug. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!