Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mi okból döntötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi okból döntötök úgy, hogy le "friendzone"-oltok valakit?

Figyelt kérdés

Short story:

21 vagyok suliba járok emellett napi rendszerességgel szoktam sportolni. Nem vagyok egy Adonisz de értelmes embernek tarom magam és odafigyelek a külsőmre is, azonban az elmúlt években szinte minden próbálkozásom a lányoknál frienzone-al zárult.(ezalatt a "legyünk barátok" kifejezést értem, csakhogy tiszta legyen).

Valaki aki került már ehhez hasonló, megmondhatá hogy mi lehet ennek az oka vagy hogy mit lehet tenni ez ellen esetleg. Bennem vagy a hiba vagy nem elég egyértelműen közeledek? A női kommentelők pedig esetleg elmondhatnák, hogy milyen okból döntenek amellett, hogy valakire csak barátként tudnak tekinteni. Mára már annyira elvesztettem az önbizalmam az utóbbi évek eredményei miatt, hogy nem is igazán merek kezdeményezni bármit is. :(



2015. aug. 15. 00:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

A 17-esben a címre reagáltam, most a leírásra is.

"A női kommentelők pedig esetleg elmondhatnák, hogy milyen okból döntenek amellett, hogy valakire csak barátként tudnak tekinteni. Mára már annyira elvesztettem az önbizalmam az utóbbi évek eredményei miatt, hogy nem is igazán merek kezdeményezni bármit is. :("


Sose gondoltam senkiről, hogy csak barátként tudnék rá tekinteni.

Ami miatt nem a kedvesem valaki, annak legfőbb oka, hogy soha nem jelezte, hogy szeretne a párom lenni. Pedig ezt kitartóan kell jelezni huzamosabb ideig.

Az, hogy esetleg zavartan toporog, az nem az, avval nem tudok mit kezdeni, arra nem lehet _választ adni_.


Ha nem jön össze, várni kell pár évet (néha évtizedeket), és újra próbálni.

2015. aug. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
50%
18as,ennyi mindennek meg kéne felelni és csodálkoztok,hogy egy csomó pasinak nincs barátnője?!Gondold már el magad forditott szituációban,te kéne ennyit küzdjél egy férfiért amiket ott leirtál,nyakamat merem rámenni ,hogy kevesebb mint a felénél feladnád...
2015. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem tudatos döntés, hogy haha akkor innen csak barát és semmiféle szexuális érzelmet nem táplálok iránta. - megnézném én azt aki tudja irányítani az érzelmeit. Valaki vagy vonz vagy nem. Ennyi. A férfi rinya meg a friendzone miatt sok. Bocs hogy nem fekszik le minden nő a haverjaival. Ha barátkoztok ne csodálkozzatok ha barátnak tekintenek. Ha próbálkoztok és ez a válasz el dönthetitek mit akartok maradtok barát vagy hagyjátok a francba. Bár szerintem ilyenkor maradni reménykedni színtiszta mazoizmus.
2015. aug. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
91%

22, ne szórakozz már velem... Ezeket a lány is csinálja, csak máshogy. K nagy elvárás, hogy a másik képes legyen hozzád vonzódni fizikailag? Nem hiszem.

Bókolni annyira fáj? A lány is fog szépeket mondani neked.

Csípkelődni, szexuális témákra terelni a szót annyira rohadtul problémát jelent neked? A lány is reagálni fog rá, csak nem merik elkezdeni, mert a PASIK leribizik őket, ha egy lány túl nyílt a szexuaálitással kapcsolatban. De válaszolniuk már szabad.

Ne legyél lábtörlő, legyen véleményed, ne nyald ki a seggét mindenben. Ez nem emberi dolog kéne legyen?


Melyik volt nagy kérés, komolyan?

2015. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Eddig mindig az volt a gond túl rendes vagyok, túl kedves igy hagytak ott fapofa-nál legalább 2-3szor, bokolok nincs azzal gond, de mikor várom hogy ők erdeklodjenek felőlem akkor ez valahogy elmarad, bennem van a hiba vagy a Matrixban? :)
2015. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
25 ha nálad csak az a két véglet van, hogy egy nő fogadja a próbálkozásod vagy érdeklődik utánad, minden más neked hibás mátrix, úgy olyan mértékű a renszerkárosodás, hogy Formatot neki és húzd újra az egész op rendszert.
2015. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

System Critical Error van már most xD,ezt nem igazán értettem megmondom őszintén :)

Nem csak ez a két véglet van, bár a "mindent vagy semmit " alap elvet szeretem, át meneteket nem szereteket :)

2015. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
*szeretek
2015. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
A mindent vagy semmit elv jó a hazárdírozóknak de alkalmazhatatlan egy párkapcsolatban ami nem más mint a kölcsönös szerelem mellett kölcsönös kompromisszumok sorozata. Ilyen felfogással nem javaslom mert csak felesleges fájdalmat okoznál magadnak és a szerettednek is.
2015. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Akkor teszek valakit firendzoneba, ha nem tudnék hozzá testileg vonzódni, vagy nincs meg benne az a megmagyarázhatatlan plusz, amiért több is lehetne..
2015. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!