Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A valóságban tényleg működnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban tényleg működnek így dolgok, mint a sorozatokban?

Figyelt kérdés
Például az Így jártam anyátokkal. Ott is van két szereplő, Barney és Ted, akkor van nőjük amikor akarják, csak odamennek akárkihez és máris lefeküdhetnek vele aznap este vagy járnak vele. Komolyan vannak fiúk, férfiak akiknek ennyi kell csak vagy kitaláció az egész?
2015. aug. 15. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ahh, az csak egy film.

Amikor fiatalabb voltam, a Melrose Place-t neztuk es azt hittuk, mi is full gazdagok leszunk, amikor felnovunk. Tevedtunk :D

2015. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem láttam ezt a sorozatot, de általában a szereplők dögös modellfiúk, szóval ha te nem vagy ilyen akkor nem neked szól. Gyerekfejjel még mindent máshogy lát az ember, aztán 16-18 éves korában rádöbben, hogy mi a valóság és ez sokszor nem a legszebb.
2015. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem mondanám dögös modellfiúknak őket.


[link]


szerintem ő átlagos.

2015. aug. 15. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:
A valóságban akkor van így, ha a férfi jól néz ki.
2015. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már az is sci-fi kategória, hogy az ilyen sorozatokban eleve mindig akad pár szingli bombanő akármelyik sarki kocsmában...
2015. aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A valóságban sincs ez nagyon másképp. Ha nagyon jól nézel ki (nagyjából így: [link] és kiváló marketinggel tálalod magad (rengeteg poénnal, önkritikával stílusosan), akkor akármelyik egyedülálló nőt megkaphatod akár egyetlen éjszakára, akár hosszabb távra is.
2015. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azon kívül nem tudom, a sorozat nem New Yorkban játszódik-e véletlenül. Ott az az általános, hogy mindenki mindenkivel randizik, jár, lefekszik és a partnereiket úgy cserélgetik, mint más az alsóneműt. Bizonyos körök tagjai állandóan egymásra vannak kattanva, klubokba járnak, sportszerűen ismerkednek.

Ott becsajozni nem nehéz, de normális kapcsolatot találni igen.

2015. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!