Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont 20 felett tekintik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont 20 felett tekintik furcsának azt ha egy ember még szűz? És a valóságban tényleg ciki a szüzesség?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
van ahol 18 fölött na akkor mi van? nem azokkal kell foglalkozni akik ezt furcsának tartják :)
2015. aug. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom cikinek ha valaki szűz huszon néhány évesen, inkább az a ciki és a szégyen, ami a mai világban folyik, hogy 12-3-4 éves kislányok és kisfiúk már nem szüzek és b*sznak fűvel-fával. Ez szerintem sokkal cikibb, mint hogy valaki 20 felett szűz. Lehet nem volt még igazán szerelmes, nem talált olyan embert maga mellé, akivel elvesztené, aki törődik vele.
2015. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem ciki egyáltalán, csak ritka. Ki 20 felett, ki 14 felett, ki 25 felett, ki 30 felett.
2015. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert egy kerek szám. 20 évesen az ember már két éve felnőttnek számít, így "elvárják", hogy felnőtt párkapcsolatot létesítsen. Sokak továbbtanulnak, elkezdődnek a bulis egyetemistaévek, amihez hozzá tartozik, hogy az emberek ebben a korban szeretik kiélni magukat, és hát ugya a szexnek elég központi szerepe van.

Én nem tartom cikinek a szüzességet. Millió és egy oka lehet, hogy valaki miért az. Azt tartom cikinek, ha valaki azért nem szűz, mert ez a társadalmi norma. Ha valakiben van annyi egyéniség és tartás, ha érzi magát annyira felnőttnek, hogy felvállalja, hogy másképp gondolkodik erről, akkor az becsülendő. Nyilván bosszantó, ha az ember beleszeret egy olyan lányba, akit huszonévesen nem vonz a lehetőség, hogy járjon valakivel. :)

2015. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A média minden ágából folyik a szexualitás, az éljétek ki magatokat szöveg és egyebek. Lassan eljutunk oda, hogy általános elsőben a kislányok jó része félmeztelen képeket dobál ki magáról a közösségi hálóra, mer' az a menő. Persze, testileg még akár érettnek is lehet nevezni egy 14-15 éves lányt, de értelmileg és érzelmileg nagyon nem ez az a kor, amikor szexelni kéne.
2015. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3%
Mert egy egészséges embert kb. 14-15 éves korától érdekel a szexualitás. A 20 éves szűz azt jelenti, hogy már legalább 5 éve képtelen arra, hogy az egyik legnagyobb vágyát beteljesítse. Sikertelenség.
2015. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ketrin19 válasza:
100%
nem ciki..én 23. at töltöttem mikor elvesztettem és azota is a párommal vagyok...persze nem ciki..de nem az a gáz ha valaki 14 15 évesen már tul van minden ilyesmin?? szerintem igen...ne aggodj ezt becsülni fogja benned az a srác aki elveszi a szüzességedet!:)
2015. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!