Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha soha semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha soha semmi jó dolog nem történik az életemben, semmi nem sikerül, és már gyűlölöm az életet, magamat és mindenkit a világon?

Figyelt kérdés

Nem csak párkapcsolatokról van szó, de mivel itt vannak a legtöbben, ide írtam.

Akármit eltervezek, semmi nem sikerül, mindig közbejön valami szerencsétlenség ami megakaszt vagy csak szimplán akármennyit teszek érte, nem érem el. Tényleg semmi kilátásom nincs, pedig csak 20 éves vagyok, a családom egy nagy szar, nincsenek rendes barátaim, lány képben sincs soha, egy fillérem nincs, az iskolát se végeztem még el mármint az egyetemet, pedig nem megy rosszul de még sok van, aztán ki tudja lesz-e munkahelyem, de anyám már most is állandóan b***tat, hogy költözzek el itthonról, pedig annyi pénzem nincs, hogy egy kiflit vegyek, állandóan tanulni kell valami szart vagy gyakorlatozni persze fizetés nélkül, érettségivel meg csak gyárban tudnám sz**ni a f**t, az meg a rákot se érdekli de komolyan, tényleg semmim nem lesz, se pénz, se munka, se család, semmi sikerélmény, mindenhez béna és szerencsétlen és tehetségtelen vagyok, már előre látom, hogy ugyanúgy nem fog összejönni semmi ahogy eddig sem jött, van értelme élni így?


2015. aug. 15. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
ha ez vígasztal én is így vagyok most! addig míg nem lesz munkád nem lesz változás az életedben!
2015. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Tanuld a nyelvet, külföld vár! Valószínűleg a diplomáddal sem mész majd sokra itthon, csak az idő telik el.
2015. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Egyetem mellett kéne valami melót keresned, ha időd engedi, mert akkor magadnak tudnád állni az albérletet is, és otthonról nem b***ogatnának. Ha lenne melód, megismernél embereket, kitágulna a látóköröd. Tényleg ebben látom a megoldást. Aztán lehet, hogy ott ismernéd meg a csajodat. Ne add fel, csapassad neki keményen!
2015. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Magamnak állom így is, de sajnos olyan melót nem fogok találni így suli mellett, végzettség nélkül, amivel kompletten tudok állni mindent, addig pedig a szüleimre vagyok szorulva.
2015. aug. 15. 20:57
 5/13 anonim ***** válasza:
De miért nem jársz el az egyetemi bulikra? Attól független, hogy pl. nem tesi szakos vagy, rengeteg jó nő jelenik meg a tesis bulikon is, de akármelyik karnak vannak jó bulijai. Ott értelmes nőkkel is tudsz ismerkedni, vannak szolidabbak. Ha sehová nem mozdulsz ki az egyetem és a szállásod között, akkor nem nagyon lesz esélyed találni egy lányt. Olyan ember kell neked, akivel motiválni tudjátok egymást.
2015. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Heti 2-3 alkalommal jártam bulikba egy éven keresztül, de még beszélni sem sikerült lányokkal, nyilván nem tetszem nekik, nincs egy jó külsőm. Gyúrni is akartam, de kajára nincs pénzem, ha otthon vagyok, ott sincs soha semmi, szóval ez se jön össze.
2015. aug. 15. 21:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy, hogy túl kell lépned ezen a nincs jó külsőm dolgon, és nem kifejezetten kapásból csajozási szándékkal leszólítani ezeket a csajokat. Gyakorold csak pusztán a kommunikációt a lányokkal anélkül, hogy benned lenne a görcsm, hogy "uhh, teljesítenem kell most, mert ha nem..." Figyeld meg, mi motiválja őket, mi mozgatja meg a fantáziájukat, kérdezgesd őket, vnj le konklúziót és ahhoz igazítsd kicsit a stílusodat. Ha csak a jóképű embereknek lenne nője, a világ már kihalt volna. Csak rossz oldalról közelíted meg a témát. Először haverkodj össze valamelyikkel, kérd meg, hogy menjen el veled vásárolni pl egy inget (ha már lesz pénzed rá), és kérd ki a véleményét. A nők szeretik az ilyet. Aztán utána beülhettek egy kávéra, dumálhattok, és lehet sűríteni a közös talikat. Muszáj tökösebbnek lenned, ha nőt akarsz.
2015. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sosem szoktam parázni, ugyanúgy tudok beszélni lányokkal mint fiúkkal. És szinte bármiről. De ha egyszer nem jövök be egyiknek sem ez van. Vannak lány haverjaim, de mint pasi számításba sem jövök egyiknél sem sosem, az ismeretlen nők pedig rám sem néznek.
2015. aug. 15. 21:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Az életet azért ne add fel. Korodbeli vagyok és hasonló helyzetben. Köztünk talán csak gondolkodásmódban van eltérés ezen a téren. Én eljutottam odáig, hogy ezekkel a sikertelenségekkel nem foglalkozok. Megyek tovább. Nem érdekel, hogy nincs nőm, persze jó lenne, de már a gondolatot is elhessegetem. Ne foglalkozok azzal ami nem megy. Kis dolgoknak próbálok örülni. Örülj neki, hogy nem egy szír menekült vagy.
2015. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Diákmunka? vagy esetleg levelezőre átmenni?
2015. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!