Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nőnek csak az izmos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőnek csak az izmos, szuperjóképű pasik kellenek. Akkor?

Figyelt kérdés

Szóval mondják ezt leginkább az itteniek.

Nő vagyok. Nem tagadom, társkeresőzöm.

Azt is elismerem, fontos a kép, fontos a külső, de ez elég széles körű.


A lényeg: Az ilyen "szuperpasikat" kb átlépem, vagy leépítem, mert feltételezem, testi kapcsolatnál nem akarna többet úgysem, mivel megteheti (de én nem akarok beállni a sorba, akàrmilyen szépen néz.)

Sőt, néha azt is gondolom, hogy nem a saját képe. Bár mostanában találkoztam személyesen egy ilyennel (kíváncsisàgból.)

A találkozón nem történt semmi, viszont nem gondolnám, hogy a következőn nem követne el mindent, hogy megdugjon (ezeket mondjuk elmondtam neki, és mindenre az volt a válasza, hogy jó, tudjam már jobban én, hogy ő mit akar.)

Az igazság az, hogy egy plakáton remekül mutatna, vagy szobadísznek, de àtlagos külsejű, átlag alatti helyzetű nőként nem tudnám magam elképzelni egy ilyen mellett. Ez meg általánosítás, hogy külső alapján ítélek (pl mint a fordítottja, hogy milyen egy plázacica...)


Most nem konkrétan erre a pasira gondolok, hanem egy ilyesmi helyzetre, hogyan lehet ezt kezelni?

Nem vagyok felszínes, de nem passzol hozzám egy ilyen pasi.



2015. aug. 17. 00:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Jó, de akkor hogyan magyarázod azt, hogy rengeteg férfinek az a tapasztalata, hogy a felhőtlen beszélgetés addig tart, amíg képet nem mutatnak magukról? Onnantól kezdve ignorálják őket a nők.
2015. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%

Tudod mi a baj,hogy te itt valamit leírsz,ez vagy igaz a valóságban,vagy nem.

Azonban a valóságban az amit írsz,még soha nem találkoztam ilyen nővel,aki ezt mondta volna.

És elvileg sok nő írt már itt hasonlót az oldalon,de érdekes módon a való életben egyáltalán nem ezt látni.

Az sem igaz,hogy "fontos a külső, de ez elég széles körű." Nőknél főleg nem,maximum azok között gondolkoznak,akik már bekerültek a választottak közé,azok pedig csak a jóképűek lehetnek.Aki nem annak született és férfi,hát nincs esélye egyetlen nőnél sem,ez tapasztalat sajnos.Hiába tettem én meg bármit,hiába vannak pozitív tulajdonságaim,nem számít.

Mert a nők 1 mp alatt elküldenek a búsba,mivel nem születtem helyesnek,tehát megismerni nem fognak és nem is akarnak... csak lekoptatnak azt ennyi 1 mp alatt.

24/F

2015. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Alacsony az önbizalmad, azért mondod, hogy nem járnál ilyen pasival.
2015. aug. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Hümm...

Ismered a nyuszikás viccet a rókával, meg a létrával?


Nyuszika építkezik, és nincs létrája, de tudja, hogy van a rókának és gondolja kölcsön kéri.

Ahogy sétálgat azt gondolja, lehet, hogy nem is adja nekem oda a létrát.

Ahogy megy tovább eszébe jut, hogy őt utálja a róka és tuti nem adja neki oda a létrát.

Odaér és bekopogtat.

A róka kinyitja az ajtót és megkérdi: miben segíthetek nyuszika?

Mire a nyuszika: Tudod mit róka? Ba*zd meg te a létrádat...


No.

Ez a vicc jutott eszembe a sztoridról.

2015. aug. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Furcsa a kérdés, igazából nincs is. Ha átléped ezeket akkor nemtom minek találkozol ilyenekkel, mert egyébként jól látod, a nagy kigyúrt állatok már eleve azért választották ezt az utat, hogy kelendőbbek legyenek, ne azért szeressék amilyenek, hanem a izmaik miatt.. áh ha te ezen átlátsz akkor az nagy pozitívum. Viszont olyat nem szabad gondolni hogy túl jóképű hozzád és hasonlók, lehet neki pont az átlagosabb nők jönnek be, több ilyen van mint gondolnád. Szóval gondold át mindig józanon a helyzetet, könnyen látszik mikor valaki csak az ágyra játszik, vagy esetleg tényleg te érdekled.
2015. aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a fontos, hogy megbízható, jó humorú, kedves, megértő, hűséges legyen. Ha emellett kigyúrt, jó. Nem lehet tudni miért kezdett el gyúrni, és azt sem milyen az ízlése, úgylehet a világ legkedvesebb pasija.Ha már találkozol valakivel, legalább próbáld megismerni. Amennyiben nem tetszenek az ilyen pasik, ne ismerkedj velük. Ennyi.Nekem személy szerint nem jönnek be, de nem jelenti azt, hogy külső alapján ítéljek.
2015. aug. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az is fontos, hogy a kérdező hogy néz ki.


Ha csúnya/kövér, akkor amúgy sem kell az igazán vonzó külsejű férfiaknak. Ha viszont egy szép nő és úgy fordít nekik hátat, az már kemény.

2015. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, igen, jól látod, általánosítasz. Hiszen magad leírtad, hogy fontos számodra a kulső, mivel a társkeresőn te is képek alapján szórod az embereket. Előszor is, nem írtad le konkrétan, milyen az általad "szuperpasiként" emlegetett férfi. Jóképu? Arról nem "tehet". Esetleg ha az izomvonalon indulunk el, van akit egyszeruen érdekel a sport, szereti az egészséges mennyiségu mozgást, és igen, ennek lehet a kellemes mellékterméke pl a kisportolt has,de ez miért is probléma?

A személyes találkozós sztori volt a legmókásabb számomra, magad írod, hogy a találkozón nem tortént semmi, de te egyből feltételeztet a kovetkezőre a legrosszabbat. Ezt pedig úgy lehet kezelni, hogy fejleszted az onbizalmad, és ha már netes társkeresésre vetemedsz, legalább adsz egy kis időt magadnak, hogy megismerd a másik felet is. Igaz, hogy az internet esélyt ad, hogy valaki másnak mutathasd magad, de ugyanakkor teret biztosít a félénkebb fajta, ámde értékes embereknek is, hogy ismerkedjenek.


Lehet, hogy ha én így gondolkoztam volna anno, mint te most, és kategorizálok, sose találok a 180cm-emmel nő létemre "megfelelő" párt magamnak. De nem szeretném boncolgatni a magas nő alacsonyabb férfi témát. :)

2015. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nincs önbizalmam, amibe belejátszik a külsőm, de nem csak az, hanem más is, amibe nem akarok belemenni.

És nem tartom reálisnak, hogy egy olyan pasi, aki gyakorlatilag bármilyen nőt megkaphat, majd pont velem akar kapcsolatot. Nem akarok alkalmi lenni senkinek.

Vagy félni attól, hogy amint jön egy jobb parti, megyek a levesbe.


Elismerem, hogy magamban nem bízom, és tartok attól, hogy tőlem jóval magasabb kategóriával létesítsek kapcsolatot.

2015. aug. 17. 10:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam, hogy kell, csak kezdetnek mondjuk próbáld meg nem hárítani minden általad jobb kulsejunek titulált ember kozeledését. És adj idot magadnak, hogy megismerd. Plusz ha attól félsz, hogy egyéjszakás leszel, akkor csak randizz. És pusztán a te gondolatmenetedből levezetve, aki bárkit bármikor megkaphat és kifejezetten a szexre hajt, nem fog rád várni 5, 10, 15, 20 találkozón keresztul. Így kiszurheted a komolyabb szándékot.
2015. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!