Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor a lányoknak se az alacsony, se a magas férfiak nem kellenek?

Figyelt kérdés

"egy 190 centis pasi mért találna könnyen párt? ő a másik véglet pont. akit az alacsonyság zavar, azt zavarja az is, ha valaki zsiráfgondozónak született. kitörik a nyakad, ha megcsókolod."


csak az átlag magas a nyerő? azért látok akkor folyton 170-180cm közötti férfiakat nővel?


2015. aug. 3. 08:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Háát, én a kis 165centimmel eléggé furcsán néznék ki egy 190centis pasival.

De nem a testmagassága miatt fogok szeretni valakit! :)

22\l

2015. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%
Így van, de a 190 azért még nem olyan vészes.
2015. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Én pont lesz*rom a magasságát. :D

Alig vagyok 160 centi, így nálam alacsonyabb nem lehet - egyébként ez se zavarna-, ha tőlem sokkal magasabb, akkor meg döntse el ő, hogy mennyire izgatja a nagy magasságkülönbség.

2015. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 TallandThin Boy ***** válasza:
Ezt nem lehet így kijelenteni. Mindenkinek más kell. Amúgy meg vannak ugyanúgy magas nők is, szóval senkin ek sem kell elkeseredni.
2015. aug. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
3%

Többször megkaptam már, hogy alacsony vagyok (170cm), a nőknek pedig magas férfi kell. Ha végigmegyek az utcán, akkor magas, vékony, jóképű férfiakat látok nővel.


Az idézett kérdező azt nem értette meg, a magasság csak előfeltétel, de nem minden esetben elégséges. Vagy a kérdés egyszerűen kamu.

2015. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
26%
Nekem a legalacsonyabb párom 169 cm volt, most tetszik egy 175 centis srác, a legmagasabb barátom pedig 180 cm körül volt. De volt már afférom egy 190 cm körüli férfival is, semmi bajom nem volt vele, az volt a mániája, hogy felkap engem. Én 163 cm vagyok.
2015. aug. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Egyrészt a lányok sem egységes szabvány testmagassággal gördülnek le egy futószalagról, másrészt még a kifejezetten alacsony nők között is van, akinek valamiért a gyengéje a magas pasik.


"azért látok akkor folyton 170-180cm közötti férfiakat nővel"


Láthatsz ennél alacsonyabbakat és magasabbak is - de szerintem ezt te is tudod.


Nekem sem tört ki a nyakam a 177 centimmel, és sámlira sem kellet állnom ahhoz, hogy a 188 cm magas exemmel csókolózzunk, meg nem is úgy mutatott mellettem, mint egy "zsiráfgondozó", pedig és én még aztán extrém magasnak sem számítok női viszonylatban, és magassarkút is igen ritkán veszek fel.

2015. aug. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%
#6 vagyok. Miért lettem lepontozva? :O
2015. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok. Leírtam a tapasztalataimat, erre lepontoztak. Ettől még a tények nem változnak meg.
2015. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
De megindokolni meg nem indokolják meg, inkább azt is lepontozzák, mikor megkérdezzük, hogy miért pontoztak le. Most meg azt is lepontozzák, hogy megjegyeztem, hogy lepontozzák a lepontozott válaszom. :D
2015. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!