Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyedül mennék egy esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül mennék egy esküvőre és nincs senki aki velem egykorú (? )

Figyelt kérdés

Pár hét múlva egyedül mennék el egy esküvőre. Nem akarok menni,de illene,meg mondjuk a szüleim nem is hagynák,hogy ne menjek. Túl közeli a rokon. 18 éves fiú vagyok. Én leszek az egyetlen ilyen korú. Mindenki más vagy 12 alatt van vagy 25 felett. A 25 év körüliek mind a párjukkal jönnek. Nem szeretek táncolni. Sőt egyenesen utálok. Egy olyan személy van akivel hajlandó lettem volna menni,de ő is utálja az esküvőket mint én. Körülbelül 8 évesen voltam utoljára esküvőn. Mit fogok ott csinálni egész este? Az nincs a lehetőségek között,hogy hazamegyek mert elég messzire fogunk ezért utazni. Színleljek betegséget? Várom az ötleteket.


Nem szeretek a mamákkal beszélgetni.



#egyedül #esküvőn
2015. jan. 18. 18:32
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
92%

Biztosan lesznek ott rokonok, unokatesók. Lehet, hogy idősebbek, mint te, de attól még beszélgethetsz velük.

Egyébként meg nem kötelező menni, szüleid képviselik a családot, én nem erőltetném rád, ha nem szeretnéd.

2015. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
80%

18 vagy de betegséget színlelnél? Azt hittem, ezt 8 évesek csinálják :DDD


Az, hogy valaki nem egyidős veled, még nem jelenti, hogy nem jó beszélgetőpartner néhány nyamvadt óra hosszára. Szerintem ennyit ki lehet bírni csajozás vagy haverok nélkül, igazán nem nagy kérés. N31

2015. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Igen lesznek rokonok. Mindneki ott lesz.

2db 8 éves unokatesó

2db 25 évnél idősebb akik a pasijaikkal jönnek

Mindenki más házas és 30 felett van.

2015. jan. 18. 18:41
 4/46 A kérdező kommentje:
Csak idősebbekkel tudok normálisan beszélgetni. Egy velem egykorú barátom se volt soha...
2015. jan. 18. 18:42
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ötleteket? Csináld azt amit mindenki más, egyél, igyál és beszélgess a rég nem látott rokonokkal és a pár barátaival.

Mások is lesznek aki nem táncolnak, keresd az ő társaságukat.

2015. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy valaki a párjával megy, nem azt jelenti ám, hogy nem áll senki mással sem szóba, csak a párjával :)

Lesz ott egy csomó rokon, akikkel beszélgethetsz.

2015. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mi a probléma? :D Miért baj az, hogy nincs veled egykorú, ha amúgy sem jössz ki velük? :D
2015. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Képzeljétek el ezt a helyzetet:

A 2 idősebb unokatesó táncol a párjával,a fiatalabbak rohangálnak. A szülők(nem csak az enyémek) szintén táncolnak. Én ülök egy asztalnál és nézem azt ahogy a mamák olyan "miért ülsz ott csendben,miért nem táncolt?" arcot vágnak. Igaz,hogy az ha valaki nem egyedül jön az nem azt jelenti,hogy mással nem áll szóba,de nem akarom órákon át azt csinálni,hogy ülök ott valaki mellett 3. kerékként...

2015. jan. 18. 18:46
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Én még sose voltam olyan lagziban, ahol mindenki táncolt volna. Sőt, sokan nem szoktak táncolni.

Aki táncol, az sem egyfolytában.

De addig is beszélgethetsz más rokonokkal is, nemcsak az unokatesóiddal és a szüleiddel.

Egyébként meg ha nem akarsz, akkor mondd meg, hogy nem mész.

2015. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
A szüleimmel nem beszélgetnénk. Az unokatesóimat meg...nem is szeretek beszélgetni. Olyan magamnakvaló karrierista ember vagyok. Ameddig mások buliznak és arról olvasok,hogy miből fogok megélni 10 év múlva. Nem szeretem az ilyen rendezvényeket mint az esküvők.
2015. jan. 18. 18:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!