Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek fiúkkal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek fiúkkal az egyetemen?

Figyelt kérdés
Most leszek elsőéves.
2015. aug. 18. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha rövid távra akarsz, akkor bulikban. Ha hosszú távra, bárhol máshol.


egy egyetemista

2015. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Jó pár felsőbb éves tuti be fog próbálkozni nálad, akik a saját súlycsoportjukban nem kaptak nőt, szóval neked egy gallyat se kell keresztbe tenned, jönnek majd hozzád.
2015. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"akik a saját súlycsoportjukban nem kaptak nőt"


Jó, de én rendes fiúkat is meg akarok ismerni, nem csak olyanokat, akiknek pótlék vagyok.

Ha direkt egyedül leszek néha, akkor jobban oda fognak jönni? Vagy, ha csak simán leülök valaki mellé az előadáson? Csak sanszos, hogy lesz barátnőjük.

2015. aug. 18. 19:49
 4/12 anonim ***** válasza:
14%

"Csak sanszos, hogy lesz barátnőjük."


Ha a jóképű, izmos fiúk mellé ülsz le, akkor igen, sanszos, hogy lesz barátnőjük. Érdekes én mellém soha nem ült senki, nincs is barátnőm sosem.

2015. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Interferencia ***** válasza:
72%
BME-n csak járj be az órákra. :D
2015. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Hardy Weinberg ***** válasza:
11%

Szólítsd meg a kedves, fiatal, jóképű genetika, biotechnológia tanárod.

Ha szerencsém van én leszek az. A "Tanár úr, lenne kedve a csigaszexről elmélkedni?" kérdés tuti nyerő lenne.

2015. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha esetleg majd kinövöd a fiúkat, és a férfiak kezdenek érdekelni, akkor is kiírsz egy kérdést ide?
2015. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Már most is férfiak érdekelnek, csak gondoltam, hogy az egyetemista jelző mellé a fiú jobban illik.

Egyébként lesz genetikám, tanár úr! :)

2015. aug. 19. 17:41
 9/12 Hardy Weinberg ***** válasza:
12%
Attól tartok nem velem fogsz genetikázni, pedig jól meghúználak az első vizsgádon.
2015. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
N-notice me, s-senpai! :D
2015. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!