Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjek élőben: nem...

Hol ismerkedjek élőben: nem buliban nem egyetemen hol?

Figyelt kérdés
Tehát olyan kellemest a hasznossal helyet keresek, ahol mondjuk az agyam le van foglalva, vagy sportolok és közben megismerkednék intelligens, normális egyénekkel :D Szakkör, múzeumos bigyusz, bármi érdekelne, kivéve konditerem (ahol már jártam párezerszer)
2014. szept. 27. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szakkör jellegű dolgok érdekelnek, akkor a lakóhelyeden megjelenő helyi sajtóban érdemes a programajánló rovatot nézegetni. Nem mondom, hogy minden héten találsz valamit, de néha igen. Kb. ez az egyetlen értelme az ilyen szennylapoknak.
2014. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, kedves válaszoló, ilyenek érdekelnek :) de nálunk a helyi sajtó...:'D haha...gondolom a belvárosban (BP) azért más a helyzet :) Viszont neten már rákerestem, de semmi jót sem találtam, ezért hátha tud valaki konkrétat, amit ő is próbált talán.
2014. szept. 27. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!