Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki nagyon bejön, de túl jónak látom. Lehet esélyem nála vagy minden nő inkább először jó pasit akar fogni és csak utána áll le ronda srácokkal?

Figyelt kérdés

24 évesek vagyunk, nagyon helyes csaj. Pont az olyanok jöttek be mindig, mint Ő. Viszont túl szép. Van egy közös ismerősünk így köszönünk egymásnak és néha váltunk egy-két szót is. Kérdeztem a srácot hogy van e valakije és tök meglepődtem hogy nincsen és nem is volt mostanában. Kb. azt hittem hogy van pasija vagy éppen szakított.

Barátaim szerint csúnya az arca, pattanásos (ja, mert nincs rajta 5 kiló vakolat!) és dagi is. Hát szerintem sokkal jobb ha egészségesen nőies valaki, mint nádszálvékony, anorexiás.


Nem igazán merek kezdeményezni nála, mert az ilyen csajok rám se szoktak hederíteni. Meg azt tapasztaltam hogy minden nő inkább jó pasit keres és ha végképp nem jött össze áll csak le olyannal mint én. Sajnos még magam szerint is ronda vagyok, nem még a nők szerint.


Szerintetek lehet bármi esélyem is? Vagy próbálkozzak meg inkább összebarátkozni vele és hátha úgy alakul valami később ha nem talál mást?



2014. dec. 8. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be, nincs vesztenivalód.
2014. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még utána se áll le ronda srácokkal. Ha egy lány csak ronda srácoknak kellene, akkor inkább egyedül marad.
2014. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Hát ilyen hozzáállással nem hiszem.

Ameddig ennyire 0 az önbizalmad, addig nincs sok esélyed.

Nyilván számít a külső, de ha lenne egy egészséges önbizalmad könnyebb lenne.

Ja és ez az "összebarátkozok vele és majd lesz valami" nem nagyon szokott bejönni. Úgy kell közeledni már az elején felé, hogy lássa, hogy te nem csak egy barát akarsz lenni.

2014. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

szerintem ne írt le magad.. mindenkinek más a szépség ideálja.. lehet, hogy valakinek nem jössz be de másnak pedig igen. ha abból indulsz ki, hogy először a jó pasik aztán a rosszak sosem lesz párod.(a szépség amúgy is relatív)


viszont szerintem semmikép ne úgy kezdeményezz, hogy rányomulsz.. barátilag közelítsd meg és lehet, hogy kialakul majd valami :)


és ajánlom, hogy kicsit szedd össze az önbizalmad a saját érdekedbe! ha nekem lenyomna egy srác egy ilyen " én vagyok a legrondább " dumát biztos kimenekülnék a világból. nem tudhatod, hogy neki nem fogsz tetszeni.


szóval sok sikert.

2014. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Yoni03 ***** válasza:

Egy jó tanács: A lányoknak az illatod jobban számít mint a külsőd!


Meg legyen önbizalmad, a nélkül semmit nem érsz!

2014. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod, mit, Kisnyúl? Bszd meg a fűnyíródat!
2014. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen próbálkozz, de ne rohand le először.

Sok jó csajnak azért nincs pasija, mert senki nem meri leszólítani...

2014. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!