Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda fiúként jobb ha minimáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúként jobb ha minimálisra csökkentem a lányokkal való kontaktust mindenhol és nem is nézegetem őket, sem élőben, sem neten?

Figyelt kérdés
Ezzel elkerülöm a folytonos vágyakozást, a dühöt a lúzer életem miatt és az önbizalomrombolást.
2015. aug. 19. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
küldj képet!
2015. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet ilyen egyszerűen kikerülni.
2015. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De végülis idejét sem tudom mikor beszéltem utoljára lánnyal nem kényszerhelyzetből (ezt könnyű kikerülni, a kutya sem kíváncsi rám), a nehezebb falat, hogy ne nézegessen őket. az utcán már sokat fejlődtem, de a neten akaratlanul is elkezdek nőket nézegetni...
2015. aug. 19. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.. évek óta nem is beszéltem már lánnyal csak max. pár szó erejéig ha összefutottam valakivel és kénytelen voltam. De amúgy sose beszélnek velem olyan célból, hogy kapcsolatot teremtsünk vagy akármi.

Én prostizni szoktam az kicsit segít leküzdeni a frusztrációt..

2015. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen jobb. Megkíméled magadat kismillió elutasítástól, a pénztárcádat felesleges kiadástól, az idődet pocsékolástól, és nem adsz alkalmat a nőknek se hogy a rovásodra szórakozzanak egy kicsit, ahogy szokták.

Ne aggódj, fog fordulni még a kocka bazinagyot, amikor betöltik az 50-et, és akkor már kb. bárki jó lenne nekik...

2015. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vicces lenni, határozott kisugárzással (nem fontos, hogy belül is annak érezd magad, csak tettesd) olyan ember, akinek jó a közelében lenni, egész máshogy fognak nézni rád a lányok. A közvéleménnyel ellentétben nagyon is sokat számít a kisugárzás, meg az, hogy milyen "dumád" van, ráadásul még ha nem is jön össze egy ideig egy barátnő, akkor is ezerszer jobban érzed majd magad a bőrödben...
2015. aug. 20. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kedves kérdező.. nem vagy egyedül.. Nekem sem sikerül semmi... Még soha nem volt barátnőm, de gondolom a külsőm miatt nem is lesz.... Nekem csak a füleim állnak el, pedig ápolt vagyok és igényes, de így sem kellek senkinek.. A lányokkal szemben kedves vagyok, megértő, udvarias... De ez ma már semmit sem ér. 19/F
2015. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!