Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felnőtt férfiak: Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiak: Titeket zavarna ha egy olyan fiatal lány tetszene meg nektek aki szinte mindenkinek tetszik és mindenki kipróbálná mert olyan jó nő?

Figyelt kérdés

Ha komolyan megtetszene nektek, zavarna hogy sok a "rajongója" és a tutajos szemeivel, szép testével felkelti más pasik érdeklődését?

Nem egy r.banc, nem kéreti magát, de a pasik odavannak érte.


Zavarna titeket?


2015. aug. 22. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha hűséges típus örülnék, hogy engem választott a sok rajongó közül :D
2015. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Talán majd ha kinőtte a nárcizmust.
2015. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Nem zavarna egyáltalán.

Mégis mi a jobb? Egy dúsan terített asztalon megosztozni másokkal, vagy egyedül megenni a szart?

2015. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha sokkal jobban nézne ki mint én, de annyira hogy 10 férfiből 10 orrabukik ha szembejön vele, és fel se tűnik nekik, hogy én is ott vagyok, nem egyedül van a lány, akkor zavarna. Volt ilyen élményem, bár nem barátnővel. Akkor megkérném, hogy ne öltözzön nagyon feltűnően nyilvános helyen, de ez nem biztos hogy tetszene neki.
2015. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
"mindenki kipróbálná" Ezt hogy' érted?
2015. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem öltözködik kihívóan. Nincs kint a melle sem, nem pakolja ki. Testhez simulós felsőkben szokott járni, ami kiemeli a derekát. A feneke pedig nagyon kerek.

De ami miatt észreveszik őt nagyon sokan - szerintem - az az arca, mert gyönyörű arca van, mosolygós.

2015. aug. 22. 14:47
 7/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem azt hogy mindenki kipróbálná, hogy 100 férfiból 99 biztosan lefeküdne vele nagyon szívesen, a maradék 1 pedig a saját neméhez vonzódik.
2015. aug. 22. 14:49
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Ugyanis ilyen lány nekem nem tetszik meg.


Nem fogok beállni a sorjába és sorszámot tépni, hogy szóba állhassak vele, és csak egy legyek a sok kérője között!

2015. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy megtetszene? Rengetek ilyen lányt ismerek, tetszenek is, de semmi több.

Ha meg valami rendes kapcsolatunk volna, akkor meg nem mindegy, hogy még ki-mit szeretne?

2015. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, be kell vallanom.
2015. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!