Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti lennétek olyannal aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lennétek olyannal aki nem tetszik nektek, mert előtte sosem volt senkitek/semmilyen kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Őszinte véleményekre lennék kíváncsi! Akinek van tapasztalata, írjon!

2015. ápr. 7. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lennék, a másik felet is becsapom és magamat is. Ilyen kapcsolatban nem érezném jól magam, akkor inkább maradok egyedül és várok a megfelelőre.
2015. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

fiú/ lány vagy? hány éves?

az illető hány éves?

2015. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem! Annak mi értelme lenne?

Ha hozzád érne, meg elhánynád magad?

Ezeket a nőket k....nak hívják.

Inkább akkor ne legyen senkim, vagy várnék a megfelelőre x ideig. Nehogy már beérd akárkivel!

2015. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert engem jobban érdekelnek a személy belső tulajdonságai mint az, hogy épp ő volt-e a "2014-es Miss University" győztese. Tehát 1-2 jó belső tulajdonság tudja kompenzálni azt, ha valaki nem egy szépség.
2015. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Aki egy kicsit sem tetszik, azzal nem járnék, pedig 24 éve magányos vagyok. F
2015. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mikor osszejottem a baratommal 3 eve, nem tetszett a kulseje, de a belseje annal inkabb. Most meg mar kulsore is tetszik :)

19l

2015. ápr. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A barátom egy ideig egyáltalán nem fogott meg külsőre, csak a természete miatt randiztam vele újra és újra.


Közben beleszerettem, és már több, mint két éve vagyunk együtt.

2015. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem ne tedd. Ha nem szereted ne jarj vele mert nagyon meg fogod utalni egy ido utan. Es jon az h megtetszik valaki mas es ba nagyon jo lelku vagy nem akarod osszetorni a baratod szivet vagyis nincs szived szakitani. Valamit jegyezz meg: ne legyel eggyutt olyannal akit nem szeretsz barmennyire is akarsz jarni va,akivel. Az ilyen dolgokat nm lehet eroltetni. Ha szeretnel meg ilyen tanacsokat vagy egy baratnot irj privatba
2015. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Csabeszmester ***** válasza:
Anno 18 évesen volt egy osztálytársnőm aki a középsuli után igen erősen rámnyomult. Konkrétan megmondta hogy én kellek neki. Addig nem volt még sosem barátnőm. A probléma ott volt hogy se külsőre,se belsőre nem volt az esetem. Bevallom eljátszadoztam a gondolattal hogy "mi lett volna ha..." de aztán az idő engem igazolt. Az elmúlt 10 évben semmit se változott a csaj,hisztizett,ingyenélő,igénytelen,lusta ember maradt(csupán rondább lett),összejött egy sráccal akivel 5 évig voltak ilyen se veled se nélküled kapcsolatban. Mellette mindíg tapogatózott hogy volna-e nálam esélye ha esetleg szakítana vele a pasija! :P Anno jól döntöttem hogy nem mentem bele 18 évesen ebbe a "nem is tetszel de el kell kezdeni valakivel a párkapcsolatok sorát dologba" mert nekem is hasonló sorom lett volna mint annak a másik srácnak (ő is azért jött össze a csajjal mert x éve nem volt senkije,plussz egy faluban is laktak). Most egy 45 éves fogatlan asszonnyal él a srác Miskolc mellett! :P Én is elfogyasztottam pár barátnőt azóta de őket kívántam és szerettem is..másként nem is kezdeményeztem volna velük ismerkedést. ;)
2015. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én nem ha tetszik valaki és én is neki akkor
2015. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!