Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék autista, aspergeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék autista, aspergeres férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én aspergeres vagyok és szeretnék olyan férfiakkal ismerkedni, akik ugyanebben szenvednek. Ugyanis a "normális" férfiakban eddig csalódtam. Más vagyok mint a többi ember. Magányos, visszahúzódó, csendes, unalmas vagyok, aki sose volt képes idegen emberekkel tartós kapcsolatot kialakítani. L/23
2015. aug. 24. 14:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nevű beteg emberekkel,gondolom valami agyturkásznál egy korházban
2015. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Ha a "normális" férfiakban csalódtál, akikben összehasonlíthatatlanul nagyobb a szociális érzés és a mások iránt felé való figyelem, mint az autista és aspergeres emberekben, milyen logika alapján gondolod, hogy ők nemhogy rosszabbak, de még jobbak is lesznek?
2015. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
És szerinted aki hozzád hasonlóan beteg azzal könnyebb lesz?! Akkor már nem egy fal lesz köztetek hanem kettő.
2015. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De hát egy normális férfi nem tud így elfogadni. Nem tudják mi a bajom, de látszik hogy nem vagyok mint a többi ember.
2015. aug. 24. 14:53
 5/17 anonim ***** válasza:
Mert csak itt sírsz és sírsz gyakorin ahelyett, hogy kimozdulnál. Az ablakon nem fog berepülni egy aspergeres férfi sem!
2015. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, írj privit, én tudok ilyen közösségeket. N
2015. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én szívesen ismerkednék :) Az aspis lányokkal jól kijövök, van egy nagyon jó barátom, aki aspergeres, egyszer azt mondta, hogy szerinte én is, de elvileg nem (egy pszihológus szerint legalábbis nem, szerinte skizotípiás személyiségzavar - nem skizofrénia :D). Viszont én is eléggé más vagyok mint a többi ember :D De nekem tényleg szimpik az aspergeresek, de nem tudom, hogy az vagyok -e. Írhatok neked? :)
2015. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ja, lemaradt, hogy én is 23 vagyok, csak fiú
2015. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
7: Nem vagy az, mert akkor nem akarnál neki írni.
2015. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ha valaki aspergeres, az mindenképp antiszociális? és nem is lehet magányos? vagyis pl nem vágyhat valaki társaságára?
2015. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!