Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főleg miért olyan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg miért olyan lányok szájából hallani azt, hogy nem fontos egy jó külső, nettó 250 ezer ft, nagy baráti társaság stb egy férfiban, akik pont ilyen férfiakkal járnak?

Figyelt kérdés
Bort iszik és vizet prédikál. De nagyon sok ilyet ismerek. Sajnos. Hány és hány olyan női ismerősöm van, akik ezt mondják, tök átlagos a külsejük és az intelligenciájuk is, mégis orvossal, gyógyszerésszel, egyetemi tanárral, vállalkozóval járnak, akik még jól is néznek ki e mellé. Milyen ilyen a legtöbb?
2015. aug. 4. 23:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%

Jó neked,hogy szerinted csak a legtöbb,ezek szerint te legalább már találkoztál kivétellel ezek alól.Én még soha nem találkoztam kivétellel sem...

Mindegyik nő ezt csinálja,felvágni a párjával stb...

24/F

2015. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Én is ezt szoktam mondani és a férjem nem keres 250-et, nincs kigyúrva meg ilyenek.. és már a férjem. Szóval ez általánosítás. Kb ugyanannyit keresünk egyébként. Kinézet meg.. nem a külseje fogott meg, fogalmazzunk úgy.
2015. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kapásból legalább 30 párt tudnék mondani és küldeni facebook adatlappal, képekkel, hogy elég nagy a különbség végzettség és akár külső tekintetében is a férfi javára, valahogy mindig a nő kapaszkodik úmond felfelé, és mindenben ,,jobb" pasit választ magának 20 on évesen.
2015. aug. 4. 23:14
 4/19 anonim ***** válasza:
Amelyik megteheti az 30 évesen is ezt csinálja. De tény, náluk is nagy a verseny külső alapján egy huszonéves sokak számára vonzóbb általában.
2015. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

Én azt mondom, hogy a szépség relatív. Ami nekem jó külső, az lehet, hogy neked nem az. Volt itt nem is olyan rég egy kérdés, a kérdező egy videót mutatott, amiben egy szerinte jó pasi van. Többen voltunk, akiknek viszont az a pasi nem volt bejövős, hanem más karakterek vonzók számunkra (nem ugyanolyan), azok meg a kérdezőnek nem tetszettek. Hát ízlések és pofonok különbözők. :-)

Nincs általánosságban véve "jó pasi", mert nem egyforma az ízlésünk.


Fizetés, tojok rá őszintén szólva. Én megjártam munkaügyi téren a poklot, szereztem jópár tapasztalatot, azt elvárom, hogy egy férfi ne tartassa magát lábát lógatva, de hogy mennyi az annyi, az csak annyiban számít, hogy ketten meg tudjunk élni, és ha történetesen rossz időszak jönne, akkor is törekedjen rá, hogy minél előbb kikeveredjen belőle és ne merüljön el a rosszban magát sajnáltatva. Egyébként elég jól be tudom osztani a pénzt.


Amúgy a szüleimnél olyan eset áll fenn, hogy apám fizetése jóval több, mint anyámé, pedig mindketten diplomások és a szakmájukban dolgoznak, egyszerűen csak amihez apám ért, azért többet fizetnek, anyám meg máshoz ért. Mindegy, mert közös kassza van, egyébként meg a nulláról indultak (apám nagyon szegény családban nőtt fel).

2015. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem ezek közül elég a nagy baráti társaság, az árulkodik a férfi jellemvonásáról, olyan dolgokról, amik nekem fontosak. A többi le van tojva, megkeresem én magamnak a mindenre elegendőt.
2015. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Rossz nézőpontból közelíted meg a kérdés. Miért ne járna ilyen férfiakkal a nő, ha megteheti? Miért egy "rosszabbat" válasszon, ha a neki jobban tetsző is kezdeményez? Inkább kérdezd meg a jó külsejű, jól kereső, népszerű orvosokat, gyógyszerészeket, hogy miért azt a nőt választották. Rájuk akaszkodni nem tud az, aki nem kell nekik, ezek a férfiak pont, hogy tudnak válogatni.
2015. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Az a probléma, hogy hiába mondunk neked x darab ellenpéldát, úgy sem hiszed el:)
2015. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%

netto 250 olyan sok lenne/830 euro körüli összeg!?

netto 600/2000 euró az már valami.

2015. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, igen, a mai Magyarországon, ahol még a férfi átlagkereset is 130-150 körül mozog, igenis sok. Ne a nyugati országok fizetéseihez hasonlítsd, mert semmi értelme.
2015. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!