Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 feletti nő találhat még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti nő találhat még olyan társat aki őszintén tudja szeretni? Vagy ez csak a fiatalabb korosztály kiváltsága?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 13:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
A párom 39 volt amikor rátaláltam és a tenyeremen hordom nagyon szeretem 38/F. Sőt szerintem ilyenkor az emberek már bölcsebbek és érettebbek lesznek nem?
2015. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem siman. Hisz rengeteg olyan ferfi is van aki szingli vagy elvalt.

Sok sikert ;)

2015. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Ezt hányszor fogod még megkérdezni??????
2015. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Kedves Maki...most kérdem, intelligens ember válaszol, okosan, segítő szándékkal.
2015. aug. 27. 13:11
 5/26 anonim ***** válasza:
68%

Jó látom az olvasási készségekkel még bajok vannak. Na mindegy. Igen, segítenek, az utóbbi x alkalommal is megtették. Nem tudom, hogy minek két nap alatt hússzor feltenni ugyanazt a kérdést.

Ha pedig valamire önigazolást keresel, és eddig esetleg nem olyan válaszok jöttek..akkor. Igen.

2015. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Természetesen, de ez már mégis más. Tudod az a fránya biologiai ora. Ha egy teljes családot szeretne saját gyerekekkel az már gyakran nem megy.
2015. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Maki....Lehet, hogy nem írtam világosan, de magyarázkodni sem akarok .Én először tettem fel kérdésemet? Ha hasonlóval találkoztál, elhiszem, ja és nincs szükségem oktondi kioktatásodra.Jellemet tükröz ha valaki sértegeti embertársát , vagy észt osztogat....különösen ha nem is ismeri....
2015. aug. 27. 13:40
 8/26 anonim ***** válasza:
48%

Egyre kisebb az esélyed! Bármennyire próbálod szépíteni.


TE SEM FIATALODSZ!!!

2015. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ennek semmi köze az életkorhoz.

Nézz csak körül a GYK-n, tipikusan 40 alattiak (jócskán), a válaszolók cinikus megszólalásai alapján el tudod képzelni, hogy valakit őszintén szeressenek?

Vagy bárhogy?

Nekem volt már két hosszú kapcsolatom, mostanában kezdődik a harmadik, de ilyen intenzív érzelmekkel még tán soha nem találkoztam... pedig hát nincs az a társkereső iroda, aki minket összehozott volna.

Járj nyitott szemmel.. az Élet nagy rendező, szánhat még neked főszerepet is valamiben.

2015. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 omba ***** válasza:
Az idősebbek közt sok a kiégett, a fiatalok közt sok a cinikus.... bármi is lehet.
2015. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!