Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés, hogyan? A késő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés, hogyan? A késő 20-as korosztály dolgozó tagjaihoz lenne egy kérdésem, fiúkhoz, lányokhoz egyaránt (részletek lentebb).

Figyelt kérdés

Ti hogyan/hol ismerkedtetek meg jelenlegi párotokkal ill. egyedülállók, ti hogyan kerestek társat?


Tudom, hogy egyesek jönnek majd az "ismerkedj szórakozóhelyen" opcióval, de én személy szerint közel a 30-hoz, komoly munkával már kicsit hülyén érezném magam, ha egy dizsi táncparkettjén csápolnék hajnalban. Arról nem is szólva, hogy a szóbeszéd szerint az ilyen helyeket a normális lányok elkerülik és csak ribizlik vannak...

A beülős helyekkel pedig az a bajom, hogy ott mindig társaságok vannak és 25 fölött az emberek nem szívesen hagyják ott az asztaltársaságukat csak azért, hogy egy idegennel trécseljenek. Egyedül meg senki se megy ilyen helyekre, mert "ökör iszik magában". Mindezek ellenére heti 1x elnézek egy ilyen helyre, de 0 sikerrel.

A munkahely kilőve, mert ott mindenki idősebb, a korosztályom tagjai pedig házasok.

Baráti társaságban sincs senkinek se semmilyen szingli ismerőse (soha nem is volt).


Hetente többször eljárok sportolni, de eddig az összes normálisabb ottani lány foglalt volt, arról nem is szólva, hogy jó részük nem ismerkedni megy oda.


Milyen tippeket tudtok adni?

Köszi a válaszokat! (:

27F



2015. aug. 15. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Arról már nem a lányok tehetnek, hogy a "korod" miatt kellemetlenül érzed magad egy szórakozóhelyen, vagy ha ott kell hagynod a társaságot ismerkedni (ennek meg végképp semmi köze a korhoz). Ha lesz hozzá társaságom, én tuti el fogok járni bulizni 6 év múlva is, pedig lassan végzek az egyetemmel, és gimi óta folyamatosan dolgozom :)


21/F

2015. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi márpedig szórakozóhelyen ismertük meg egymást, tehát ne hagyatkozz a szóbeszédre. A barátom akkor egy évvel volt fiatalabb nálad, és ennek már 3 éve. Bárhol lehet ismerkedni, csak spontaneitás kérdése. A baráti társaságomban mjndenki 25 felett van, de ha úgy alakul átül egy másik asztalhoz beszélgetni.
2015. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
0%
anno 30 évesen az exemmel mi is egy helyen. Csocsóztunk barátnőmmel és odajöttek 3-an megkérdezni h váltva ketten beszállhatnának e. Két szép évünk volt, haverság lett, később pedig összejöttünk. Két szép évünk volt.
2015. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sehogy!
2015. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1-esnek: Lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam, de az asztaltársaság otthagyásánál arra céloztam, hogy a kiszemelt nem szívesen hagyja ott a sajátját.

Természetesen lehet, hogy csak ürügy a lekoptatásra, hogy a barátai már várják, amúgy maradhatna...


A diszkóval/klubokkal kapcsolatban én is úgy vélekedtem 21 éves fejjel mint te :) De már te is érzed, hogy itt az egyik szűk keresztmetszet idővel a társaság hiánya lesz. A másik pedig az, hogy 6 év múlva is u.annyi lesz ott az átlagéletkor, mint most, így kicsit másabb érzés fog el, amikor körültekintesz a tömegen...

Harmadrészt, mit szólnál, ha az a hapsi, akit szombatonként hajnalban a dizsiben látsz csajokat fűzögetni megjelenne az egyetemen és közölné, hogy ő fogja fél évig neked tartani az xy szemináriumot vagy a munkahelyedre menne tárgyalni, hogy a főnöknek egy 100 milliós gépsor tudását promózza vagy tőle jönne ki a rendelőből egy családtagod, akivel közölte, hogy rákos? Komolyan tudnád venni bármelyik pozícióban?


Negyedrészt, nekem az ismerősi körömben nemtől függetlenül mindenki azt mondja, hogy diszkóban nem lehet komoly(an vehető) lányt találni. És mit ne mondjak, 22-23 évesen elég sokat járogattam klubokkba, és tényleg csak alkalomszerűen esett be a "standard felhozatal" közé 1-2 normálisabb (értsd: nem lotyó) lány, akik saját elmondásuk szerint is évente max. 1-2x fordulnak meg ilyen helyeken.

2015. aug. 15. 19:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, fogalmam sincsen. Én már nem a megadott korosztályba tartozok, hanem ennél idősebb vagyok. Egyszerűen nincsen hol ismerkedni, nincsenek olyan helyek, amelyek mindenkinek egyformán megfelelnének, ahová mindenki szívesen járna. És én ezt bármelyik korosztályra értem. Más lehetőség híján nagyon hosszú ideig társkereső oldalakon próbálkoztam, de aztán keserűen kellett tapasztalnom, hogy hogyan viselkednek a lányok, nők ezeken az oldalakon.
2015. aug. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 M1M1 válasza:

Nyilván nem akarsz online ismerkedni :)

Nem is kell, és mégis van, ahol lehet. Közösségben. páldául ezen az oldalon: miitt.hu


van pár olyan ismerkedős szervezés, ahol programo vannak, de gáz, hogy minden programért fizetni kell, meg a nagy részük tök ciki.(lakatrandi) jééjx


a miitt-en befizeted a tagdíjat és olyan mint egy klassz zártkürű klub, ahol mindenki egyedülálló...és többszázan vannak. Egy csomó programot szerveznek, bulisat, vagy sportosat, akármilyet....mindenki szervezhet progit.


Nekem bejön a cucc.

2015. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1) Én járok szórakozóhelyekre, és az ottani emberek több mint fele idősebb nálam... (21 vagyok, és általában olyan 25-30 éveseket látok ott. De buliztam már 60 éves emberrel is ott:D)


2) Emellett van rendes életem, bármilyen nehéz is elképzelni... és komoly kapcsolatot keresnék (ha most keresnék bárkit is), szóval ha úgy jönne oda egy pasi hogy ismerkedni akar akkor nem küldeném el. Persze ha úgy próbálkozol hogy rögtön taperolod a lányt akkor ő se fogja a füledbe súgni, hogy házasságot és gyereket akar... :D


3) Mi köze van az ember foglalkozásához az, hogy mennyit bulizik? Az orvosok is buliznak, a rendőrök is, a cégvezetők, és a tanárok is... semmit nem gondolnék ha megtudnám hogy egy ilyen ember bulikba jár néha. Ők is emberek.


4) Ne a lánytól várd el, hogy elmenjen az asztalától, hanem kérdezd meg hogy te leülhetsz-e :)

2015. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!