Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk ti mit szóltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szóltok ha egy buliban egy lány megy oda hozzátok táncolni? Elzavarjátok ha nem szimpi? Lányok ti oda szoktatok menni a srácokhoz? Volt már, hogy valakit elküldtek onnan? 18/L

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 21:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nyilván táncolok vele, ha tetszik. Ha nem, udvariasságból akkor is, de pl. nem karolom át a derekát és hamar (max. egy szám után) le is lépek. Direktben ritkán jönnek oda, inkább csak jelezgetnek (pl. nekem háttal állva "rám tolatnak" :D), olyankor el tudom dönteni, hogy tetszik-e és ezért észre akarom-e venni a jelzéseit vagy sem.
2015. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
El küldenén a 'csába. Ha szimpi, ha nem.
2015. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, de erősen, ugyanis nem szoktam táncolni. :D
2015. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem szereted a lányokat, utolsó?
2015. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Hello. Tudom ez nem példaértékű de egyszer előfordult velem hogy lánylétemre odamentem egy táncoló fiúhoz szórakozóhelyen. Úgy éreztem egyszer belefér mókából kipróbálni ilyet.

Mivel az üvöltő zenétől beszélgetni nem tudtunk, én meg nem vagyok valami táncoslelkű ezért csak simán, kockázatot vállalva de megfogtam a kezét.

Attól a perctől fogva kézen fogva mentünk mindenhova :D

Kimentünk beszélgetni is, szerencsére egy remek fickót ismertem meg bár erősen meglepődött hogy csak úgy odamentem és kurtán kézenfogtam mint egy gyerek. Tudom hogy ez rosszul is elsülhetett volna de ez egy példa rá hogy nem feltétlenül zavarják el az embert.

2015. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#24 gondolom ez nekem szólt.

Szeretném őket, de nem tudok bennűk megbízni. Mivel hogy randa vagyok mint a használt raklap,ezért azt hinném hogy csak szivatni akar.

2015. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Speedy_HD válasza:
Nem szoktam buliba menni!
2015. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!