Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu facebookkal hogyan lehetne feltűnésmentesen sok lány ismerősöm?

Figyelt kérdés
Múlthét hétfőn csináltam egyet, most jelenleg 688 ismerőst sikerült összeszedni, de sokan ilyen üzenetekkel bombáznak, hogy honnan ismerjük egymást meg minek jelöltem, amire nem nagyon tudok mit írni. Adnátok tanácsot, hogy hogyan kéne jelölgetnem, hogy napi szinten legalább 100 ismerősöm meglegyen?
2015. aug. 28. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire az neked? Lenne tippem.
2015. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak 5000 lehet elmondom. És igen minek neked annyi? Nekem is van kamuval vagy 80 ismerősöm és soha senki meg nem kérdezte ki vagyok, csupa csinos tinilány főleg :-)

Persze nem is zaklatom őket üzenetekkel...

2015. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy max. 5000 lehet. Csak embereket akarok magam köré meg megosztani velük az agymenésemet és mivel nincs túl nagy baráti köröm így azt gondoltam, hogy idegenekkel kezdenék ismerkedni. Én sem zaklatok senkit üzenettel, csak jelölgetek orrba-szájba és ők írnak, hogy ki vagy meg honnan ismerlek stb..
2015. aug. 28. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elég idős vagy, akkor nyugodtan mondhatod hogy az általánosból. Egyszer felhívtam egy általános iskolai osztálytársamat, kb 6 éve nem látott, és fogalma sem volt arról hogy ki vagyok, pedig nem voltunk rosszban.
2015. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!