Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen számodra egy érdekes nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számodra egy érdekes nő?

Figyelt kérdés

Több nyelven beszélek, hobbiból nyelveket tanulok és fordítok, rajzolok, írok, zongorázni tanulok, ének szintén tervben. Érdekel a történelem, irodalom, zene, matek, fizika, művészetek, szeretek érvelve vitázni, feladatokat megoldani. Már suliban is máshogy számoltam matekon és fizikán, mint az átlag, másként fogom a tollat/ceruzát, és függőlegesen írok/olvasok/rajzolok.

Kb 16nak nézek ki, bár idősebb vagyok egy hatossal, és szép. Emellett persze el tudom tartani magam, jól keresek.


Ennyi már elég, hogy valakit érdekesnek tituláljanak, vagy ennél jóval több kell?


2015. aug. 29. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Az érdekes nővel érdekes beszélgetni, megnyerő a stílusa, gondolkozása, a sok nyelvre pedig szarok magasról.
2015. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi lesz a magyarok sorsa, de elnézve ezeket a kérdéseket nem is csoda, ha fogy a magyar igaz, hogy kicsit lassult a népesség fogyása.
2015. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez mind szép és jó, ha igaz. attól függ, mennyire vagy valójában otthon ezekben a témákban. ha csak hülyeségeket hadoválsz, az inkább taszító.
2015. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
érdekes
2015. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neked hogyhogy nincsenek rossz tulajdonságaid?
2015. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

milyen nyelveken és milyen szinten BESZÉLSZ? mert ez így leírva "nagyon jól" hangzik, de ha csak belekapsz mindenbe az egyáltalán nem vonzó.

na meg ez az 'írok'... mit? :D

attól nem leszel érdekes, hogy máshogy fogsz egy tollat, ezt remélem nem is gondoltad komolyan.

2015. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

- Át lehet vele beszélgetni egész éjszakákat úgy, hogy szinte elrepül

- Semmi esetre sem művészlélek

- Inkább humán, mint reál beállítottságú

- Van saját véleménye a világ dolgairól, és el tudja fogadni az enyémet is, megértő

- Választékosan beszél

- Humoros


Ha ezek mellett csak magyarul tud, a hobbija a tv-zés, nem játszik hangszeren, nem volt a legjobb tanuló, nincs saját keresete, az nem probléma. Ha viszont marha különlegesnek akarja beállítani magát, az már nem tetszene.

2015. aug. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de a sport hol maradt? Amúgy minden rendben:).
2015. aug. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez vicces...

Ahányszor eddig egy olyan lánnyal/nővel ismerkedtem, aki pontosan így reklámozta magát valahogy mindig kiderült, hogy olyan sötét, hogy hozzá képest Donald Trump egy felvilágosult libertánus gondolkodó, természetesen miután ezt szolidan szóvá is tettem máris jött a személyeskedést meg a sárdobálás. Nem vagyok egy pesszimista figura, de valahogy úgy sejtem, hogy a kérdezővel sincs másképp. Ez az egész kb. olyan, mint amikor a már-már életveszélyesen túlsúlyos kocák állítják be magukat, mint "kicsit teltebb", aztán az én szememet akarják kikaparni, ha hangot merek adni az ellenérzéseimnek.

2015. aug. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!