Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy olyan pasinak csinos barátnője, aki nem ad a külsejére, mert a lelki dolgok többet jelentenek neki?

Figyelt kérdés
Jó lenne már egy csinos barátnő, viszont nem akar összejönni, valóban nem adok a külsőmre, fogaim nagyon rosszak feketék, hajammal nem foglalkozok, szakállal sem stb. Számomra a lelki dolgok fontosak, nagyon tudok szeretni, nagyon aranyos kedves vagyok, nagyon figyelek a nőkre, szerintem ez nagy érték, mert a mi pasik kb 1%ra igaz ez.
2015. aug. 29. 23:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Milyen jogon vársz el olyat mástól, amit te nem tudsz megadni (szép küldő)?
2015. aug. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1 Azért várom el, mert helyette mást adok, amit leírtam....
2015. aug. 30. 00:01
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha a lelki dolgok fontosabbak számodra, akkor miért ragaszkodsz egy "csinos barátnőhöz"? Belső értékekkel a kevésbé szép lányok is rendelkeznek, sőt sok esetben ők többel is.
2015. aug. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Hogy bírod ki? Én már akkor rosszul érzem magam, ha nem tudok reggel fogat mosni, vagy 3 napig hajat... nekem is fontosak a lelki dolgok, sőt, a legtöbb embernek, pont azért, mert EMBEREK vagyunk, de legyen már egy alap igénye az embernek.
2015. aug. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
HAHAHAHA.
2015. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Fogorvos baratnot keress! Ot nem zavarja, mert egy delutan alatt rendbehozza a problemat.
2015. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
A lelki értékeiddel kitörölheted a segged
2015. aug. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Engem csinosnak tartanak, és nem zavar ha egy pasi nem szépfiú, lehet átlag alatti is valamivel, de igényesnek lennie kell. Aki külsőre elhanyagolt azzal belül sincs rendbe valami... így hát semmiképp nem ismerkednék ilyennel.
2015. aug. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mivel még csak szándékukban sem áll szufficites költségvetést összehozni, így csak idő kérdése.
2015. aug. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne egyszerűen csak azt a kérdést feltenned magadnak, hogy tudnál-e vonzódni egy olyan lányhoz, aki nagyon aranyos, kedves, figyel rád, lelkileg jól kijöttök, és nagyon rosszak, feketék a fogai.
2015. aug. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!