Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 idősebb srác után válthat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 idősebb srác után válthat egy lány "korosztályt"?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit nagyon kedvelek, mindketten 21 évesek vagyunk, ő korábban járt 2 25 év feletti sráccal, az elsővel több évig is, ő el is jegyezte, a másodikkal csak pár hónapig. Az első barátjával a sok veszekedés miatt, a másodikkal azért szakítottak, mert a srác szerint túl fiatal volt hozzá.


Az ember az gondolná ezekkel kapcsolatban, hogy inkább idősebb (legalább 2-3 év) fiúkkal akar kapcsolatot, de két ilyen szakítás után lehet, hogy járna fiatalabbakkal is?


Vagy csak én gondolom alapból rosszul, hogy nincs ilyen általánosítás a lányokban, hogy valakinél alapfeltétel, hogy x évvel idősebb legyen az illető, vagy bármi hasonló?



2015. aug. 30. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen általánosítás. Én ahhoz vonzódom, akiben megtalálom a számomra fontos tulajdonságokat.
2015. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a +3 év is még egy korosztály ilyen korban. Az "egyidősek" kategóriába simán belefér ennyi tűrés, bármelyik fél az idősebb. Nyilván persze kb 20 éves kor fölött. Ott már mindenkinek hasonló az életritmusa.
2015. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!