Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a kategória nem Felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kategória nem Felnőtt párkapcsolatok? Akkor minek ír ide egy csomó troll vagy tini, akinek fogalma sincs dolgokról?

Figyelt kérdés
Ezeknek a nőgyűlölő hozzászólóknak minden női kérdező egy aljadék, aki nem áll össze szegény, csúnya válaszolókkal, akiknek szerintem legfőképpen nem a külsejük, ha nem a belsejük miatt nem találnak párt. Ugyanis ki ismerkedne olyan emberrel, aki már eleve a kérdezőt gúnyolja, beszól neki. Már a válaszok is sok mindent elárulnak a személyiségükről. Aztán ha nekik nem tetsző választ írok, én vagyok a gonosz.
2015. aug. 30. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk én 27 éves vagyok és elég sok női kérdező van szerintem aki "aljadék".... Szóval akkor troll vagyok, vagy tini?
2015. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy csomószor teleszemetelik a kérdésemet, pedig normális hangnemben teszem fel a kérdést.
2015. aug. 30. 18:50
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
nekem nem a tinikkel van itt bajom, hanem a nőgyűlölőkkel, akik a külsejükre fogják a sikertelenségüket, közben meg a személyiségükkel van a legnagyobb gond, de nem is akarnak megváltozni... én nem sajnálom őket
2015. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom nem is érdemes ebbe a kategóriába kérdést kiírni, még normális hangnemben sem, mert a kérdező úgy is megkapja a magáét.
2015. aug. 30. 19:01
 5/12 anonim ***** válasza:

És ez a legnagyobb problémád?

Látom te is a gyk-n élsz.

2015. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És akkor mi a fene van?? Semmi!
2015. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én nem élek a gyk-n viszont a trollkodók igen. Nem egész nap csak ezt az oldalt nézem, de ha kiírok egy kérdést csak a szidást kapom. Ehhez meg nem kell egész nap itt ülnöm hogy lássam a válaszokat.
2015. aug. 30. 19:10
 8/12 anonim ***** válasza:
én nem szoktam szidni, csak kicsit, ha olyan hangulatom van, de kicsit megértem, h miért kapod: talán ez is olyan, mint az életben, akit lehet szopatni, azt szopatják is. :) Én még szeretem is a hülye/vicces válaszokat, más-másért persze. :) egyiknél az van, h örülök, h én egy kicsivel több agysejttel rendelkezem, a másikon meg nevethetek jobb esetben. :)
2015. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudod... én már azt sem értem, hogy miért itt próbál meg valaki társkeresni, amikor ez egy problémamegoldó oldal, nem társkereső. Pláne nem "fogyatékos" trolloknak.


Mindegy, ez az én problémám.

Majd mindjárt ki is írok rá valami kérdést... valamelyik társkeresőn.

2015. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsóra a válasz: hamarabb talál az ember értelmes társat itt talán, mint egy társkeresőn, ahol mindenki mindenkivel dumál, eléggé felszínes módon, és a végén az lesz, h max dugnak egyet, és helló. :) Sztem ezért jobb ez az oldal. :)
2015. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!