Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós vagyok. Így hogyan lehetne valakim?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem semmihez és senkihez. Még itthon is alig szólok a családtagjaimhoz. Ha dolgozni jártam se mentem sehova azon kívül, csak haza. Most pedig hogy nincs munkám, már hetek óta ki se mozdultam itthonról. Annyit csalódtam már életem során emberekben, így a párkapcsolatok terén is. Én mindig őszinte vagyok, de úgy látszik ez nem ér semmit. Még igazi párkapcsolatom sem volt soha. L/23
2015. aug. 31. 08:49
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és nem akarom sajnáltatni magam, de a flegma válaszokból sem kérek.
2015. aug. 31. 08:50
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Depressziósan ne kezdj kapcsolatot, először magadban rendezd a dolgokat. Persze lehet valakid így is, de ne várd, hogy majd ő helyetted megoldja a gondjaid.
2015. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jó de még is hogyan lehetnék jól?
2015. aug. 31. 08:53
 4/17 anonim ***** válasza:
9%

Ne agyalj annyit enged el magad édesem.

Mozdulj ki barátkozz keress melót.

Beszélgess a rokonaiddal emberekkel légy pozitiv drágám.

2015. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Szia :)


Szívesen ismerkednék veled. Hátha kicsit jobb kedved is lesz :)


Írj, ha gondolod.


24/F

2015. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Ja és nem akarom sajnáltatni magam..."

Őőőőő.... de, egész konkrétan most azt várod, hogy ugráljon körbe téged itt mindenki és sajnáljanak agyon. Gondolom mindjárt rád ír egy szerencsétlen, aki segíteni akar, persze a vége úgyis az lesz, hogy lekoptatod, vagy egész egyszerűen válaszra se méltatod. Nyugi, nem te vagy itt az egyetlen fehér kislány, aki önbizalomfröccsöt szeretne az itteni ZS-kategóriás szívtipróktól, megszokott jelenség ez itt, bár egy-két nyomi még annak tudatában is ráír a hozzád hasonlóakra, hogy nagyon jól tudja semmi esélye, mert amint megszerzik a kellő biztatást és fényezést, máris lelépnek.

2015. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Írtam valahol hogy én ismerkedni szeretnék itt? Szerintem ez nem társkereső oldal.
2015. aug. 31. 09:16
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is depressziós vagyok,azt se tudom mit tegyek
2015. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Olvasd el Andrew Matthews: Hallgass a szívedre c. könyvét!

Szerintem a depresszióból ki tudod magadat rángatni, ha akarod és felelősséget vállalsz az életedért és nem sajnáltatod magad. Hozzáállás kérdése ;)

Kellemes napot! :)

2015. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez is egy rossz hozzáállás hogy nem vagy nyitott az ismerkedésre sem.

Nem tudom eddig hol ismerkedtél de itt sem más sőt jobb a helyzet mint egy társkeresőn.

Az hogy meg depis vagy abból majd ki fogsz jönni.Próbáld magad rávenni hogy pl elmenj sétálni vagy valamit csinálj és tudatosan irányítsd magad.Még ha nincs kedved akkor is.Utána jobban leszel egy picit és így haladva rendbejössz,de ez mind fejben dől el.

Nem rosszabb az életed mint tavaly ilyenkor ha belegondolsz csak a hangulatod változott.

2015. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!