Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha autista vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha autista vagyok, és nehéz emberi kapcsolatokat kialakítanom, akkor még is hogyan lehetne valakim? L/23

Figyelt kérdés
Enyhébb fajtájában az Aspergerben szenvedek. Mindig is probléma volt az hogy emberekkel kapcsolatot kialakítsak. Szeretnék olyan életet élni, mint a normális emberek, de nem megy. Sosem voltak barátaim, és igazi párkapcsolataim sem, csak randiztam egy párszor és ennyi. Sokszor nagyon érzékenyen érintenek dolgok. Csendes, visszahúzódó vagyok.
2015. aug. 20. 12:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
De jól nézel ki? Mert az számít! :D Sajnos ez egy kegyetlen világ.
2015. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
A kinézetem átlagos.
2015. aug. 20. 12:22
 3/26 anonim ***** válasza:
Ismerek aspergeres férfit, házas is volt és gyereke van, aki meg egészséges. Nem leküzdhetetlen, de tudatosan kell törekedned a kapcsolatok kialakítására és nem pedig azt mondani, hogy "beteg vagyok, úgysem megy". Nyilván nem árt, ha a kiszemelted ezt tudja rólad és megértően áll hozzá. Gyakorlatban hogy nyilvánul meg ez nálad?
2015. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Hogyan akadályoz ez a betegség abban, hogy olyan életet élj, mint a normális emberek?
2015. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nagyobb hangsúlyt kellene fektetned a kinézetedre,esetedben nem elég ha átlagos.Nem szeretem ezt mondani mert felszínességet sejtet,de ha próbálnál csinos lenni több udvarlód lehetne a betegséged ellenére.
2015. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

Az autista betegseg nagyon komoly

Aki ezt nem fogja fel azzal nehez lesz kapcsolatot kialakitanod!

2015. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Én viszont ezzel nem értek egyet. Ha külsővel fog valakit, akkor az legjobb esetben is csak felszínes lesz... igenis a személyiségével fogjon valakit, aki elfogadja úgy, ahogy van! Nem könnyű, de nem is lehetetlen! :)


24/F

2015. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Mindenki szemében más lehetsz szerintem
2015. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Na a sok belso értéket kereső rátért a külsore de úgy hogy fogalmuk nincs hogy nézz ki.
2015. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Hát ez nálam abban nyilvánul meg hogy elég nehezen tudok kommunikálni idegenekkel.
2015. aug. 20. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!