Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan azt írják ha nem érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azt írják ha nem érzem jól magamat a bőrömben, kevés az önbizalmam menjek pszichológushoz. De mit segítene ez rajtam?

Figyelt kérdés
Eddig akárhány fiúval randiztam előbbre, nem haladtam velük, egy pár randi után el is felejtettek. Amúgy is egy szolidabb, visszahúzódóbb lány vagyok, aki sose volt egy társaság középpontja. Pedig tudom hogy a férfiak a talpraesett, beszédesebb nőket szeretik, csak sajnos nem tudok ilyen lenni. Teljesen rosszul érzem magamat a bőrömben.
2015. aug. 31. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem muszáj pszichológus, lehet semmit nem segítene...

Pontosan hogyan viselkedtél randi alatt?


22F

2015. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az ami miatt nem érzed jól magad,ami feszélyez téged ?
2015. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert azt sugárzod, hogy nem vagy elég jó. Tudattalanul. Viszont ez megnyilvánul a metakommunikációdban, mások érzékelik, és kinek kell olyan, aki nem elég jó?

A pszichológus abban segít, hogy megtanuld szeretni, elfogadni magad, onnantól pedig azt sugárzod, hogy "értékes vagyok, szerethető vagyok".


Ha a mostani éneddel lenne is kapocsolatod, az olyan lenne, ami csak megerősítene abban, hogy nem vagy elég jó.


Sikeres terápia után (közben) minden ismerősömnek ideális párkapcsolata lett. Nekem is.

2015. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!