Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan növelhetném meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növelhetném meg az alacsony önbizalmam? Járjak pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Volt 3 kapcsolatom, mind egy csalódás volt. Volt olyan aki ott hagyott de a valódi okát ne tudom. A külsőmről annyit mondanék hogy nem vagyok kövér, nincs nagy orrom, a hajam rendben van. Viszont rossz tulajdonságaim hogy csendes, zárkózott, és hiszékeny vagyok. Facebookra is mindig igyekszem vidám, mosolygós képeket kirakni, de még sem figyelnek fel rám. Szerintem engem soha nem fog senki se szeretni, mert nem vagyok szerethető. Se barátilag, se szerelemből nem szeretett még senki. L/21
2014. aug. 8. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Add mindig onmagad. Egyszer csak beled szeret vki. Es jobb egy visszahuzodo csaj mint egy bulip.csa. ;)
2014. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az a baj hogy zárkózott vagy próbálj meg nyitottabb lenni és beszedesebb akkor majd felfigyelnek rad.:)
2014. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De a bőrömből nem tudok kibújni. Nagyszájú soha nem tudok lenni sajnos. Még ha beszélek is akkor is csendesnek találnak.
2014. aug. 8. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan ezt gondolom magamról férfiként 24 évesen. Alapítsunk egy klubot, biztos sok ilyen van még. Aztán évente összejövünk, sütünk tortát és lakomázunk. :) Én élvezném.
2014. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!