Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korrekt dolog lenne több nővel jobban megismerkedni társkeresés céljából, vagy inkább csak egyre koncentrálni és összpontosítani?

Figyelt kérdés

Rám az utóbbi volt jellemző mindig, mert azt tartom korrektnek, de sajnos az kevésbé kifizetődő.

(Természetesen volt már párkapcsolatom, a legutóbbi 2 hónapja ért véget.) A helyzet az, hogy hiába tartom kevésbé korrektnek azt, hogy egyszerre több nőre kezdjek el úgymond "ráhajtani", lehet, hogy mégis az lenne a megoldás.

Amikor láttam ismerkedés során, hogy valakivel megvan az a bizonyos összhang, akkor csak arra a bizonyos lányra koncentráltam, és nem ismerkedtem társkeresés céljából másokkal azidő alatt már. Legutóbb, amikor volt is randevúm így ismerkedve az előző hónap során, nem jutott tovább a dolog, és nem lett belőle semmi. A társkeresés céljából ez gyakorlatilag kidobott idő.

Abban lenne szükségem véleményre, hogy az szerintetek megvetendő, elítélendő dolog lenne-e, ha több csajjal ismerkednék meg egyszerre társkeresés céljából; vagy az teljesen normális dolognak számít, mert több a lehetőség, és könnyebb úgy találni valakit?



#randizás #párkapcsolat #vonzalom #társkeresés #komoly kapcsolat #korrektség #korrekt társkeresés #könnyebb társkeresés
2015. szept. 1. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni lehet, de ha az egyikkel komolyra fordulnak a dolgok, onnantól kezdve a többit hanyagold!
2015. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom illetve cselekedtem ahogy az előttem szóló.Illetve nem szeretek hazudozni.
2015. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nehéz megtalálni a megfelelőt, és ahhoz, hogy egyáltalán kiderüljön, megvan-e az összhang, időt kell szánni egymás megismerésére. Csak ezután érdemes romantikusra fordítani a kapcsolatot. Nem elítélendő, ha egyszerre több lánnyal ismerkedsz, de csak azzal kezdj randizni, akivel kölcsönösen a leginkább egymáshoz valónak tűntök. Ha nem jön össze, akkor jöhet a következő jelölt.. Az nem korrekt, ha egyszerre több lánnyal folytatsz romantikus kapcsolatot (randiztok, szóval a kapcsolat bevezető szakaszában jártok), és ahhoz, hogy kiválaszd az egyiket, a többit le kell építeni, holott már elkezdődött közöttetek valami. Barátilag akárhány lánnyal ismerkedhetsz, de csak egy legyen mindig a "kiválasztott", akivel komolyabbra szeretnéd fordítani a dolgokat.
2015. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Álláshirdetést sem egyszerre csak egy helyre adsz be, aztán vársz, hogy hátha felvesznek.
2015. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedni lehet párhuzamosan. Viszont ha már az elején belelkesedsz, akkor úgy nem fog menni...

Maga az ismerkedés legyen tárgyilagos, és minél hamarabb találkozni kell, úgyis ott dől el, hogy van-e értelme folytatásnak. Ha van, akkor nyilván a többit le kell zárni.


Amikor neten ismerkedtem, akivel egy héten belül nem jött össze találkozó, abba nem is fektettem több energiát, és be is igazolódott, hogy jól tettem.

2015. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Azzal nincs gáz, ha egyszerre több nővel is ismerkedsz. Ha van rá energiád, időd, akkor egészségedre. Viszont Ezt nem lehet örökké csinálni, és ha az egyikkel komolyabba fordulnak a dolgok, a többit el kell felejteni, tisztességesen közölni velük, hogy bocs nem, és kész.
2015. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!