Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Mit szoktatok mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szoktatok mondani, ha elutasítotok egy férfi közeledését? Melyik a legbeváltabb mondat? Volt hogy ennek ellenére is összejöttetek vele?

Figyelt kérdés

2015. szept. 2. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jól érzem magam veled de soha nem lennénk boldogok egymással. Valami ilyesmi udvarias de értsen belőle.
2015. szept. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Valamire hivatkozok, ami végülis nem zárná ki a kapcsolatot, de ha finoman elakarom utasitani a férfit, akkor érthető magyarázat is rá. Pl. másik városban, országban stb. kezdek el járni iskolában vagy munkát vállalok és igy sajnos nem tudnánk találkozni és igy jobb mind a kettőnknek ha szakitunk. Végülis érthető és elfogadható indok, de ha annyira akarnám azt a kapcsolatot sok mindent be lehetne vállalni érte, tehát végülis kibuvás, mert elakarom utasitani a pasit. Ha pedig még akkor ismerkedünk és rájövök hogy nem akarom folytatni vele a kapcsolatot, akkor elég annyi is, hogy nem érek rá mert készülnöm kell a vizsgákra, el kell utaznom a nagyszülőkhöz, nyáron nem tudok elutazni veled nyaralni mert segitenem kell a családomnak bla-bla.
2015. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
En igazabol nem kertelek. Megszoktam mondani hogy nem megy koztunk. Es ha kerdezi miert megmondom hogy masok az igenyeink. En masra vagyom. Nem erzem a szikrat. Sztem rosszat h "nem lennenk boldogok. " honnan is tudhatnam. Vagy "elkoltozom" ....
2015. szept. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Egyenesen megmondom,hogy nem az esetem.Szimpatikus mint ember esetleg,de nem lesz köztünk semmi.
2015. szept. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Én eddig mindig azt mondtam, hogy van barátom, vagy a lányokat szeretem, hangulatomtól függően. Amúgy, a van barátom duma jellemzően igaz is szokott lenni, de ha mégsem, azért akkor is el szokták fogadni a legtöbben. Vagy ha ismer már régebb óta, akkor a "sajnálom, nagyon kedves a közeledésed, de sajnos mást szeretek jó ideje" duma az, ami egész hatásos.


Hazugság vagy sem, ezek szerintem a legkevésbé bántó és elfogadható, érthető indokok arra, hogy miért nem akarok abban a pillanatban az adott sráccal semmit sem kezdeni.


Még sosem jöttem össze olyannal, akit először elutasítottam. Jók a megérzéseim, ha elsőre nem érzek valami megmagyarázhatatlan vonzást a másik felé, akkor később sem fogok, már próbáltam. Mindenkinek kényelmesebb tehát, ha nem húzom az időnket.

2015. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
64%

"Köszönöm, nem ismerkedek." "Köszönöm, nem." "Köszönöm, de nem érdekel a dolog." "Most nem alkalmas." "Köszönöm, de találkozgatok valakivel."

A leghatásosabb általában az, ha határozott vagy és enyhén durva... legalábbis a tapasztalat azt mutatja, hogy tök mindegy, melyiket mondod, amíg udvarias és kedves vagy, tovább próbálkozik, ám egy "Nem érdekelsz, ülj vissza a helyedre és hagyj engem békén" általában beválik, sőt sokkolóan hat rájuk. Beképzelt p-csának fog tartani, de legalább felfogja.

2015. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nincs bevált mondat, mindig azt mondom, amit az adott helyzetben érzek/gondolok.

Pl. nem érzem, hogy működne köztünk a dolog ezért vagy azért (konkrétumok). Néha tényleg annyi az ok, hogy racionálisan minden OK lenne, de valahogy hiányzik a szikra, a vonzalom... ezt is meg szoktam mondani.

Régen volt olyan, hogy az ellenérzéseim ellenére adtam esélyt, de mindig rájöttem, hogy felesleges. Úgyhogy ezúttal csak azzal jöttem össze, akinél minden stimmelt, úgyhogy az utóbbi időben azzal utasítom el a közeledéseket, hogy van barátom, akit nagyon szeretek. :)

2015. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

>"Olyan vagy nekem, mintha a bátyám lennél."

>"Te olyan aranyos vagy! Miért nem találok soha ilyen rendes pasit?"


>Volt hogy ennek ellenére is összejöttetek vele?


Ritkábban, mint a fehér holló.

2015. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam mondani, hogy csak baráti érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Egyébként igen, volt, hogy olyan erősen ostromolt, hogy úgy gondoltam, talán adok neki egy esélyt.. a legnagyobb hiba volt, rövid időn belül szakításhoz vezetett, mert míg barátként határozottan kedveltem, amint romantikusra akarta fordítani a kapcsolatunkat, nem voltam képes elviselni a közeledését. Viszolyogtam bármilyen fizikai kontaktustól. Azóta tudom, hogy még ha nem is mindig választok jól, de akivel nem akarok együtt lenni, azzal nem is szabad erőltetni..
2015. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Konkrét mondat nincs, de nekem is az vált be, ha határozottan és kicsit bunkó stílusban mondom. A kedves verzió egyik fülükön be, a másikon ki.

Egy srác volt, akivel később mégis összejöttem. Nagy hiba volt. Ő az egyetlen olyan exem, akit bánok.

2015. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!