Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudod mondani, mi miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudod mondani, mi miatt szerettél bele a párodba vagy valakibe? Pl. Akár egy mondat, viselkedés vagy bármi lehet.

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatok érdekelnek főleg. Tehát olyanra is gondolok pl. amikor a párodról kiderült valami esetleg ami miatt még jobban megszeretted? Vagy valami olyat mondott? Anno volt egy ilyen cikk a Glamourban is, számomra tanulságos volt !:) (4 férfi nyilatkozott a párjukról hogy legfőképp miért szeretik őket)

Kíváncsian várom a válaszokat :):)


2010. dec. 8. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
azthiszem azért szerettem bele elsőre mert homlokegyenest más volt mint az exem. mert őrült, én is az vagyok, sé ez tetszik.
2010. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyikbe lányba azért, mert olyan aranyos volt, mikor először találkoztunk. Annyira izgult, hogy remegett:D

Pedig én is csak bénáztam:)

Egy másikba azért, mert tetszik, ahogy más emberekhez viszonyul.

2010. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyik lányba*

bocsi

2010. dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a jelenlegi páromba azért, mert olyan kisfiús volt az első randin,alíg mert a szemembe nézni, és kis szégyenlős volt. A második randin már meglepően próbált Férfiasan viselkedni, és olyan jól állt neki. Haláli volt. Mostanra meg már kis bunkócska lett belőle, de imádom! :D
2010. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én végülis foggalmam sincs h mért szerettem bele a páromba, akivel még most is együtt vagyunk :)

de úgy gondolom h azért mert nagyon tetszett meg aranyos volt és megértette amit akarok...valamint nekem is az első randin olyna kis érthetetlen volt, mindent amit mondtam el kellett magyarázni 2 szer mert úgy izgult h nem értette elsőre :),az egész lényével levett a lábamról :$

2010. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mostani páromba azért, mert annyira kis aranyos volt, tetszett a stílusa, törődött velem, hogy mi van velem meg minden. és persze nagyon is jól nézett ki /meg most is/ és úúristen imááádom, nem is tudom, h mi lenne velem nélküle.

19/L

2010. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én pedig azért szerettem bele pl a legutolsó exembe, mert az alapvető felfogásban és ízlésben ugyanolyan volt, mint én (zene, kaja, szabadidős elfoglaltságok, szóval minden) de közben mégis határozott és férfias. Én bizonytalan vagyok állandóan és nőies, semmi férfiasság nem szorult belém :D Nagyon sajnálom hogy nem alakultak jól a dolgaink, de még reménykedek, hátha majd mégis.. :( :)
2010. dec. 8. 18:09
 8/8 anonim válasza:
Hat en azert szerettem bele a mostani paromba,mert olyan ari volt mikor eloszor talalkoztunk,ugy izgult hogy most mit mondjon,mit tegyen hogy ne egjen le meg stb.Meg annyira cuki:X
2010. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!